سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان خوزستان: کارکنان دادگستری‌ها اصل بی‌طرفی را در رفتار خود لحاظ کنند

مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان خوزستان: کارکنان دادگستری‌ها اصل بی‌طرفی را در رفتار خود لحاظ کنند

مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان خوزستان با تأکید بر بی‌طرفی دستگاه قضایی در انتخابات، اظهار داشت: کارکنان دادگستری‌ها نیز باید توجه داشته باشند تا اصل بی‌طرفی را در رفتار خود لحاظ کنند.

خبرگزاری فارس: کارکنان دادگستری‌ها اصل بی‌طرفی را در رفتار خود لحاظ کنند

 علی غیاثوند ظهر امروز در جمع کارکنان دادگستری خوزستان اظهار داشت: کارکنان دستگاه قضایی باید توجه داشته باشند که خارج از وقت اداری نیز به عنوان قاضی و کارمند دادگستری شناخته می‌شوند و نباید به گونه‌ای رفتار کنند که دستگاه قضایی را در مظان اتهام طرفداری از نامزد، طیف و یا حزب خاصی قرار دهند.

مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان خوزستان ادامه داد: رئیس کل دادگستری استان خوزستان به صورت مکرر به رؤسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی سراسر استان این تأکید و توصیه‌ها را داشته‌اند.

غیاثوند گفت: برگزاری انتخابات فرصتی برای تقویت نظام جمهوری اسلامی است و دشمنان ایران به دنبال این هستند که این فرصت را به تهدید تبدیل کنند. از این رو هنگام برگزاری هر انتخاباتی در کشور، شبکه‌های ماهواره‌ای و فضای مجازی تبلیغات سوء خود را منتشر می‌کنند.

وی تصریح کرد: مردم ما باید توجه داشته باشند که با اقدامات غیر اصولی خود، دشمنان را شاد نکنند و نگذارند آنان با استفاده از هیجانات مردم، نظم و امنیت جامعه را برهم بزنند.

معاون قضایی رئیس کل دادگستری خوزستان اظهار داشت: نامزدهای انتخابات نیز باید رعایت قوانین را در تبلیغات داشته باشند و فرمایشات مقام معظم رهبری را در صحبت‌های خود مدنظر قرار دهند.

غیاثوند تأکید کرد: نامزد‌ها نباید به نحوی صحبت کنند که موجب اخلال در امنیت شود و بیشتر در راستای تثبیت خود و اعلام برنامه‌های خود تلاش کنند تا تخریب رقبا و طرفداران آنان و پس از اتمام شمارش آراء، رقابت تبدیل به رفاقت گردد و دست در دست هم تلاش شود تا مشکلات اقتصادی مرتفع و آمار بیکاری کاهش یابد.

مدیر حفاظت و اطلاعات دادگستری کل استان خوزستان در پایان اظهار امیدواری کرد: به امید و یاری خداوند متعال، همگی با حضور در پای صندوق‌های رأی به دشمنان نظام اسلامی می‌فهمانیم که همچنان پایبند به نظام جمهوری اسلامی و گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*