چهارشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان: رسانه‌ها به‌حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات کمک کنند

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان: رسانه‌ها به‌حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات کمک کنند

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان گفت: نقش خطیر رسانه‌ها در برهه انتخابات در آگاهی‌بخشی به اقشار مختلف جامعه و دعوت به‌حضور پرشور در انتخابات نمود دوچندان پیدا می‌کند.

خبرگزاری فارس: رسانه‌ها به‌حضور حداکثری و پرشور مردم در انتخابات کمک کنند

عادل نوروزیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات از رسانه‌ها انتظار می‌رود که همچون سایر برهه‌های انقلاب اسلامی به‌وظیفه انقلابی خود به درستی عمل کنند.

وی در تبیین این وظایف به پنج محور اساسی اشاره کرد و افزود: تاکید بر حضور پرشور و حماسی مردم در انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان و تبیین اهمیت این حضور انقلابی مردم در افزایش اقتدار نظام اسلامی در عرصه بین‌الملل نخستین وظیفه رسانه‌هاست.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان در تبیین محور دوم عنوان کرد: تاکید و کمک به حفظ آرامش روانی مردم و امنیت اجتماعی در استان در برهه انتخابات و پس از آن نیز یکی دیگر از نکات اصلی است که در این ایام باید به آن توجه ویژه داشت.

نوروزیان تاکید بر قانون‌مداری را یکی دیگر از محورهای مهم برشمرد و تاکید کرد: ثبت‌نام برای حضور در انتخابات بدین معناست که کاندیداها کلیه قواعد و قوانین موجود و مصرح در این‌باره را پذیرفته‌اند.

وی افزود: چنانچه در مرحله تایید صلاحیت و یا پس از انتخابات شرایط مطابق میل برخی افراد پیش نرفت نباید برای تامین منافع شخصی، منافع ملی را زیر پا گذاشت و دقت نهادهای شاهد؛ صحت و سلامت انتخابات را خدشه‌دار کرد و رسانه‌ها باید این موارد را به کاندیداها خاطرنشان کنند.

این مسئول در تبیین محور چهارم از وظایف رسانه‌ها در ایام انتخابات پیش‌رو گفت: اخلاق‌مداری یکی دیگر از مواردی است که بعضاً در برهه انتخابات به ورطه فراموشی سپرده می‌شود، از این‌رو رسانه‌ها باید دقت کنند که برای حمایت از جریان یا شخص خاص نباید به تخریب طرف مقابل پرداخت و مرزهای اخلاق را زیر پا گذاشت.

مسئول سازمان بسیج رسانه خوزستان شایسته‌سالاری و تاکید بر انتخاب اصلح را یکی دیگر از محورهای مهم عنوان کرد و اظهار داشت: رسانه‌ها با تبیین صحیح و واقعی برنامه‌ها و شاخص‌های نامزدهای انتخابات می‌توانند به انتخاب افراد شایسته و اصلح توسط مردم کمک کنند.

وی ادامه داد: در صورتی‌که این مهم به حقیقت بپیوندد با عبور از انتخاب افراد به سبب قرابت فامیلی، قومی و … و انتخاب بر اساس شایستگی افراد می‌توان امیدوار بود که مجلسی پویا تشکیل شود که بتواند پاسخ‌گوی انتظارات مردم باشد.

نوروزیان در پایان تاکید کرد: امیدوار هستیم تا تمامی دستگاه‌های ذی‌ربط با انجام وظایف خود به نحو مطلوب زمینه حضور پرشور و حماسی مردم را در انتخابات هفت اسفند فراهم کرده تا بار دیگر اثبات شود که مردم همواره پشتیبان نظام و انقلاب اسلامی هستند.

 

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*