چهارشنبه , ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / محسن غرویان: شورای نگهبان تجدید نظر کند

محسن غرویان: شورای نگهبان تجدید نظر کند

download (3)محسن غرویان گفت: در صورتی که نتیجه‌ای در تجدید نظر ایجاد نشود تلقی مردم این خواهد شد که این انتخابات برای یک جناح در حال برگزاری است.امیدواریم با تدبیر شورای نگهبان کاندیداهای واقعی مردم در میدان رقابت توان حضور داشته باشند
یت‌‌الله محسن غرویان  با اشاره به موضوع رد صلاحیت‌ها گفت: امیدواریم که تعدادی از رد صلاحیت شده‌ها با تجدید نظر و بازنگری شورای نگهبان به عرصه بازگردند. رییس جمهور هم طبق رهنمودهای رهبری که رعایت حق‌الناس را مهم دانسته‌اند خواهان این شدند که شورای نگهبان با عنایت و دقت بیشتری نسبت به بررسی صلاحیت‌ها تجدید نظر داشته باشند.او افزود: در صورتی که نتیجه‌ای در تجدید نظر ایجاد نشود تلقی مردم این خواهد شد که این انتخابات برای یک جناح در حال برگزاری است. امیدواریم با تدبیر شورای نگهبان کاندیداهای واقعی مردم در میدان رقابت توان حضور داشته باشند و شادی و امیدواری مردم بعد از اجرای برجام به یاس تبدیل نشود.

این استاد حوزه و دانشگاه خاطرنشان کرد: ما درباره کسانی که اصل نظام را قبول ندارند بحثی نداریم صحبت ما در مورد کسانی است که در دایره نظام هستند و سوابق آن‌ها حاکی از وفاداری‌شان به نظام است آن‌ها باید بتوانند در صحنه حضور داشته باشند و مردم کاندیداهای خود را از میان سلایق مختلف انتخاب کنند.

غرویان با تاکید بر اینکه به نظر می‌رسد هیات‌های نظارت با عجله و شتاب کار بررسی صلاحیت داوطلبان را انجام داده‌اند،گفت: دعا می‌کنیم هیات نظارت مرکزی و شورای نگهبان با تجدید نظر خود پاسخ ابهامات و تناقض‌های موجود را بدهند چرا که احساس می‌شود شورای نگهبان تنها مرحله امیدواری مردم است.

ایلنا/

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*