پنج شنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اسلاید / انتقاد استاندار هرمزگان از میزان ردصلاحیت‌ها: انتخابات بازی نفرات یک جناح و تفکر نیست

انتقاد استاندار هرمزگان از میزان ردصلاحیت‌ها: انتخابات بازی نفرات یک جناح و تفکر نیست

جاسم جادریاستاندار هرمزگان در واکنش به ردصلاحیت گسترده کاندیداهای انتخابات مجلس گفت: انتخابات بازی نفرات یک جناح و تفکر در یک مسابقه با خودشان نیست و مفهوم درست آن رقابت برپایه حضور افراد با تفکرات و سلیقه‌های مختلف است.

جاسم جادری افزود: انتظار چنین برخوردی را نداشتیم، چراکه مفهوم انتخابات حضورسلایق مختلف در یک فضای رقابتی است و نمی‌توان با چنین نگاه تنگ نظرانه‌ای به توسعه و پویایی کشور کمک کرد.

وی تصریح کرد: اگرچه امیدواریم که این نوع برخورد سلیقه‌ای در مشارکت مردم تاثیرگذار نباشد، اما باید در نظر گرفت شرط انتخابات پرشور، ایجاد فضای رقابتی و حضورکاندیداها با سلیقه‌های مختلف از جناح‌های مختلف است تا مردم به عنوان تصمیم‌گیر نهایی آنچه را به صلاح می‌دانند برگزینند.

استاندار هرمزگان با بیان این‌که به عنوان هیات اجرایی تابع قانون هستیم، خاطرنشان کرد: تندی تصمیم ردصلاحیت گسترده به صلاح کشور نیست و با شعار مشارکت حداکثری همخوانی ندارد.

جادری در پایان با تاکید بر این‌که این روند، بیانگر تحمیل یک تفکر است، اظهار امیداوری کرد، متولیان امر در هیات‌های نظارت و شورای نگهبان با تجدیدنظر در این مسیر، زمینه حضور کاندیداها با سلیقه‌های مختلف را فراهم کنند تا شاهد وحدت ملی و انتخابات پرشور و رقابتی باشیم.

به گزارش ایسنا، از مجموع ۱۰۱ نفر ثبت‌نام کننده برای انتخابات مجلس در هرمزگان تنها ۳۱ نفر تایید صلاحیت شدند که با احتساب ۱۲ نفری که انصراف داده بودند جمع ردصلاحیت‌های استان به ۷۰ نفر رسید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-01-25_18-59-06

همایش دوچرخه سواری قلعه تل برگزار شد

با حضور پرشور دوچرخه سواران همایش دوچخه سواری به همت انجمن دوستداران محیط زیست قلعه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*