چهارشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / رضا علیجانی؛ مدیر خانه مطبوعات خورستان: برخی از مدیران استان تا کنون هیچ کمکی به صنف مطبوعات خوزستان نداشته اند

رضا علیجانی؛ مدیر خانه مطبوعات خورستان: برخی از مدیران استان تا کنون هیچ کمکی به صنف مطبوعات خوزستان نداشته اند

نشست هم اندیشی خبرنگاران عضو خانه مطبوعات خوزستان با مدیر و اعضای هیات مدیره برگزار شد و خبرنگاران دیدگاه های خود را برای بهبود اوضاع جامعه مطبوعات استان ارایه دادند. همچنین رضا علیجانی مدیر خانه مطبوعات خوزستان نیز در بخشی از این نشست به بیان خدمات و دستاودهای این تشکل پرداخت.
برخی از مدیران استان تا کنون هیچ کمکی به صنف مطبوعات خوزستان نداشته اند
به گزارش خبرنگار خوزنیوز مدیر خانه مطبوعات خورستان گفت: تا کنون بیش از ۱۰ جلسه رسمی و ۱۴ جلسه غیر رسمی با هیات مدیره خانه مطبوعات برگزار شده است. با پایان مراحل قانونی و ثبتی خانه مطبوعات خوزستان نیز نشست هایی را با استاندار، شهردار اهواز، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون سیاسی استاندار خوزستان ترتیب دادیم و مطالبات جامعه مطبوعاتی را در این جلسات پیگیری کرده ایم.
وی در ادامه اظهار داشت: صدور کارت عضویت کتابخانه یکی از خدمات ارایه شده به اعضا است که هزینه های توسط خانه مطبوعات خوزستان پرداخت شده است و خبرنگاران می توانند با ارایه این کارت از امکانات کلیه کتابخانه های کشوربصورت رایگان استفاده کنند. همچنین خبرنگاران می توانند با کارت عضویت خانه مطبوعات از کلیه اماکن گردشگری و تاریخی استان به رایگان بازدید کنند.
مدیر خانه مطبوعات خوزستان افزود: برای استفاده از امکانات ورزشی و بدنسازی خبرنگاران می توانند از سالنی که خانه مطبوعات در ملی راه هماهنگ کرده است استفاده کنند. همچنین با پیگیری های انجام شده و با همکاری شهرداری اهواز به زودی سالن فوتسال نیز در دسترس خبرنگاران قرار می گیرد.
وی یادآور شد:طی تفاهم نامه ای که با انجمن نمایش استان داشته ایم اعضای خانه مطبوعات می توانند با ارایه کارت عضویت کلیه تئاترها و نمایش های استان را به رایگان تماشا کنند و استفاده از برنامه های اجرا شده در تالار افتاب به صورت نیم بها برای خبرنگاران میسر شده است. همچنین اختصاص دو سانس سینما از بهترین فیلمهای اکران شده برای اعضا و نیز بلیط استخر از دیگر امکانات ارایه شده توسط خانه مطبوعات به خبرنگاران است.
علیجانی درباره زمان و شیوه عضو گیری خانه مطبوعات خوزستان گفت: به زودی فراخوان عضو گیری خانه مطبوعات از طریق رسانه ها منتشر می شود و خبرنگاران و شاغلین رسانه ها می توانند از این طریق درخواست عضویت بدهند. گفتنی است اسامی و ترکیب کمیته های خانه مطبوعات به زودی به هیات مدیره تحویل می شود تا پس از تایید این کمیته ها جهت یاری خانه مطبوعات فعالیت خود را آغاز کنند.
برخی از مدیران استان تا کنون هیچ کمکی به صنف مطبوعات خوزستان نداشته اند
و ی گفت: برای حمایت از جامعه مطبوعاتی استان از طریق یکی از شرکت های معتبر بیمه، در حال پیگیری بیمه تکمیلی شاغلان رسانه ای هستیم. همچنین برپایی جلساتی را با مدیران شرکت هادولتی همچون شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و شرکت های پتروشیمی در دستور کار داریم تا حمایت وکمک های آنها را برای تقویت اقتصاد جامعه مطبوعاتی جلب کنیم.
مدیر خانه مطبوعات خوزستان در پایان گفت: متاسفانه برخی از مدیران استان تا کنون هیچ کمکی به صنف مطبوعات خوزستان نداشته اند. برخی از مدیران نیز نظر مساعد خود را برای رفع مشکلات رسانه های استان در جلسات اعلام کردند اما با عدم همکاری مدیران زیر مجموعه ی آنان عملا هیچ کمکی صورت نپذیرفته است.
خوزنیوز

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2019-02-11_18-04-03

حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن/تصاویر باغملک

حضور گسترده ی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن آن هم در شرایطی که مشکلات اقتصادی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*