سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / رییس سازمان انرژی اتمی: حدود ۱۹۷ تن کیک زرد وارد کشور شد

رییس سازمان انرژی اتمی: حدود ۱۹۷ تن کیک زرد وارد کشور شد

download (1)رییس سازمان انرژی اتمی از کامل شدن پیش عملیات تبادل سوخت در روزهای اخیر خبرداد و گفت: در این تبادل حدود ۱۹۷ تن کیک زرد وارد کشور شد و حدود ۱۱ تن اورانیوم غنی شده خود را نیز صادر کردیم.
به گزارش ایرنا، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی روز سه شنبه در گفت و گو با بخش خبر رادیو گفت و گو، اظهار داشت: ما ابتدا کیک زرد را تحویل گرفتیم و سپس اورانیوم خود را صادر کردیم که این هم براساس نامه مقام معظم رهبری بود که فرموده بودند در تبادل حتما به گونه ای کار انجام شود که محموله ما اول دریافت و بعد آنچه باید صادر شود، صادر کنیم.
رییس سازمان انرژی اتمی خاطرنشان کرد: ما در این چارچوب عمل کردیم و بحمدالله یک مورد مهم را پشت سر گذاشتیم و موارد کوچک دیگری نیز هست که اقدام می کنیم.
صالحی اظهار داشت: امیدواریم هر چه زودتر شاهد عملیاتی شدن برجام باشیم که براساس آن همه تحریم ها رفع می شود و شرایط در زمینه بانکی، تجاری، اقتصادی و مصادیقی از این دست به اوضاع عادی بازمی گردد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*