شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / در جلسه هيات ريسه شوراي اصلاح طلبان خوزستان چه گذشت؟

در جلسه هيات ريسه شوراي اصلاح طلبان خوزستان چه گذشت؟

 جلسه شوراي سياستگزاري اصلاح طلبان خوزستان به رياست دكتر كيانوش راد عصر روز جمعه ٤ دي ماه با حضور فائزه هاشمي برگزار شد.
در اين جلسه ابتدا كيانوش راد به ضرورت انتخاب هيات رييسه شوراي سياست گزاري پرداخت. سپس هاشمی  ضمن  تبريك به اصلاح طلبان خوزستان براي تشكيل شوراي سياستگزاري وابراز خوشحالي از حضور زنان در اين شورا بر حضور زنان در توسعه‌ی متوازن  تأکید کرد و افزود: اصلاح نگاه‌ها در خصوص کمک به زنان جهت حضور در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و توسعه‌ اجتماعی و عرصه انتخابات ضروری است. در جامعه‌ ما به زنان در خصوص نقش آن‌ها در خانواده پرداخته شده است و می‌پردازند، درصورتی‌که باید به نقش زنان در جامعه بیشتر پرداخته شود.
او در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در کشور آلمان، زمانی که بحران اقتصادی تمام اروپا را فرا گرفت، تنها کشوری که کمترین آسیب را دید، همین آلمان بود که در رأس آن کشور یک خانم است. وقتی به آموزه‌های دینی مراجعه می‌کنیم، می‌بینیم که در قرآن فقط از یک پادشاه تعریف شده و آن یک زن است بنام بلقیس به دلیل تدبیر در کارهایش و مشورت با شورا.
هاشمی ادامه داد: اصلاح‌طلبان و اصول‌گرایان وقتی به نقش زنان می‌رسند، فرقی با هم ندارند، امیدوارم برداشت من اشتباه باشد. باید دانست که توسعه‌ متوازن، توسعه‌ای است که زنان و مردان به‌طور مساوی کنار هم دیگر قرار بگیرند، این موضوع در خصوص جوانان نیز صادق است و این‌ها نمی‌توانند همیشه پیاده‌نظام باشند. امیدوارم ما اصلاح‌طلبان، پیش‌قدم در این اتفاق باشیم.
در خاتمه اعضاي هيات ريسيه ي شوراي سياست گذاري اصلاح طلبان استان به ترتيب آراء به قرار زير انتخاب گرديدند
١- دكتر صفايي مقدم ٢- ليلا خوشكام ٣- توفيق ساكي ٤- مرضيه اميري ٥- عبدالله سلامي ٦- رحيم فضيلت پور ٧- حاج علي محمدي ٨- رضا عبيات ٩- تورج فتاحي ١٠- دكتر مولا ١١- منصوراسكندري

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*