پنج شنبه , ۱ فروردین ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / حضور نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری در شركت مارون

حضور نماینده مردم خوزستان درمجلس خبرگان رهبری در شركت مارون

مراسم سخنراني با حضور نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت شهرستان اهواز در شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون برگزار شد.
به گزارش روابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، در اين مراسم كه بعد از اقامه ظهر و عصر و با حضور سرپرست و ديگر كاركنان اين شركت برگزار گرديد، آیت‌الله محسن حیدری ضمن ابراز خرسندی از حضور در ميان كاركنان اين شركت گفت: يكي از اصول بسيار مهم شيعيان در تقرب به پروردگار، اهتمام ورزيدن به زيارت قبور مطهر ائمه معصومين(عيلم السلام) است.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری افزود: وظیفه ما انتشار پیام‌های اهل بیت(ع) و آشنا کردن سایرین با نور الهی است تا از اين طريق جهانیان را با فرامین رهایی بخش و مبتنی بر نور اهل بیت(ع) آشنا سازيم.

آیت‌الله حیدری با اشاره به اینکه خدمت به اهل بیت(ع) برای همه افتخاری بزرگ است اشاره كرد: برگزاری مراسم و مجالس مختلف در مناسبت‌های مذهبی و فرهنگي با حضور پرشور كاركنان، نشانه دیگری از ارادت به اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در شرکت بهره برداري نفت و گاز مارون است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*