سه شنبه , ۲۹ بهمن ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / بازگشت صالح آبادی به مشهد

بازگشت صالح آبادی به مشهد

صبح امروز علی صالح آبادی با حضور در فرمانداری مشهد، نامزدی خود را برای حضور در انتخابات مجلس دهم اعلام کرد. 

وی که سابقه نمایندگی دوره سوم مجلس شورای اسلامی از شهر مشهد و معاونت سیاسی، اداری و مالی استانداری خراسان را در کارنامه دارد، در مصاحبه کوتاهی با خبرنگار پویش در مورد هدف خود از ثبت نام در انتخابات مجلس آینده گفت: ما به دنبال امتداد و تکرار حماسه انتخابات ۹۲ در خراسان هستیم تا با حضور پرشور مردم در صحنه انتخابات شاهد تشکیل مجلسی کارآمد، دردآشنا و طرفدار محرومان باشیم.
علی صالح آبادی که در تشکیل ستاد مردمی حسن روحانی در استان خراسان در سال ۹۲ نقش پررنگی داشته است، در مورد وضعیت حوزه مشهد و کلات در انتخابات آتی مجلس اظهار داشت: مقام معظم رهبری امسال را سال همدلی و همزبانی نامیده‌اند و من با توجه به شرایط خاص حاکم بر شهر مشهد، به دنبال ایجاد وحدت در میان گروه‌های مختلف حاضر در انتخابات و اعلام لیست واحد انتخاباتی هستم، ولو به قیمت انصراف شخص خودم.
وی که در حال حاضر مدیر مسئول روزنامه ستاره صبح است در خصوص نقش این روزنامه در انتخابات پیش‌رو افزود: رسالت این روزنامه آگاهی‌رسانی به همه گروه‌های جامعه از هر قشر، طبقه و تفکر است و همچنین یاری رسانی به گروه‌هایی که قصد دارند با حضور در انتخابات گامی برای اصلاح و تحول ایران اسلامی بردارند.

این پیشکسوت عرصه مطبوعات در پایان گفت: انتخاب کردن و انتخاب شدن مطابق قانون اساسی حق هر ایرانیست و من هم با استفاده از این حق نامزد نمایندگی مجلس از حوزه انتخابی مشهد و کلات شده ام.

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*