جمعه , ۱۵ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / ورزش / سخنی با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: جناب کیانی زاده بی حرمتی به ورزش باغملک تاکی ادامه دارد

سخنی با مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان: جناب کیانی زاده بی حرمتی به ورزش باغملک تاکی ادامه دارد

25913_471حدود دو ماهیست که  کاظم بهزادی رییس اداره ورزش و جوانان باغملک از سمت خودکناره گیری نموده است و مجید کریمی معاون وی کفیل اداره ورزش و جوانان باغملک گردید اما دریغ از یک تشکر خشک و خالی از بهزادی که بیش از ۹ سال رییس اداره ورزش و جوانان باغملک بود و حتی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان بخود زحمت نداد یک تشکر خشک و خالی از وی نماید.

بهزادی ۹ سال با چنگ و دندان و دست های خالی ورزش باغملک را مدیریت نمود و در زمان وی فوتبال جنوب باغملک قهرمان لیگ برتر خوزستان شد. همچنین والیبال باغملک قهرمان خوزستان گردید از زمان مدیریت کیانی زاده کمترین حمایت از ورزش باغملک صورت نگرفت و فشارها بر بهزادی فزونی یافت تا اینکه وی مجبور به استعفا شد استعفایی که پس از یکماه پدیرفته شد و مجید کریمی مرد زحمتکش ورزش این شهر و معاون بهزادی سکان دار ورزش این شهر شد اما هیچ امکاناتی به کریمی و ورزش باغملک تاکنون داده نشد.

سوال از آقای کیانیزاده اینست تا کی به ورزش باغملک بی حرمتی می نمایید چرا عدالت در مورد ورزش این شهر اجرا نمی شود چرا بخودتان زحمت برگزاری یک جلسه تودیع و معارفه را ندادید آیا شهر شهید پرور باغملک برای شما ارزشی ندارد و صدها اما و اگرهای دیگر که منتظر جواب جناب مدیر می مانیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*