شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / ورزش / کیانی‌زاده: رییس جدید هیات اسکواش، ادامه‌دهنده راه رییس قبلی باشد

کیانی‌زاده: رییس جدید هیات اسکواش، ادامه‌دهنده راه رییس قبلی باشد

123689مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با تاکید بر این‌که رییس جدید هیات اسکواش استان باید دنباله‌رو کارهای مثبت رییس قبلی باشد، گفت: مطمئناً اگر بیشتر و بهتر کار شود، به جاهای خوبی در این رشته خواهیم رسید.

فرامرز کیانی‌زاده، در مجمع انتخاب رییس هیات اسکواش استان که صبح امروز (سه‌شنبه) در محل اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، ضمن تبریک به آرش احمدی‌میرقائد بابت انتصابش به عنوان رییس جدید این هیات، اظهار کرد: جا دارد از زحمات رییس قبلی هیات، آقای آران تشکر کنم که به عنوان ورزشکار، مربی، دبیر و رییس هیات استان خدمات بسیاری به اسکواش کرد و سال‌ها منشا کار‏، خیر و اثر برای این رشته بود و اینک به دلایلی به تهران رفته و مسوولیتی را در آن‌جا و در اسکواش بر عهده گرفته است. مطمئن هستم او با تعصبی که به خوزستان دارد، در تهران هم هر کمکی که از دستش برآید، برای اسکواش خوزستان می‌کند.

وی بیان کرد: با توجه به اینکه آقای احمدی خود اسکواش‌باز بوده و از خانواده‌ای اسکواش‌باز نیز بیرون آمده و پدرش نیز از پیشکسوتان این رشته بوده است، قطعاً شناخت کاملی از اسکواش دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان افزود: از طرفی او جوان، پرانرژی، باسواد و تحصیل‌کرده نیز می‌باشد و انتظار می‌رود همان کارهایی که آقای آران انجام داده‌ است را ادامه دهد و حتی بهتر از آن از عهده مسوولیت‌هایش برآید تا اسکواش استان خوزستان به جایگاه بهتری برسد.

وی اضافه کرد: در ۱۵ تا ۲۰ سال اخیر زحمات بسیاری کشیده شده است ولی با توجه به ظرفیت‌ها و استعدادهایی که در خوزستان وجود دارد، مطمئناً اگر بهتر و بیشتر کار شود، باز هم این امکان وجود دارد که در سطح کشور و بالاتر، مقام‌های خوبی در بخش آقایان و بانوان داشته باشیم.

کیانی‌زاده در پایان خاطرنشان‌کرد: امیدواریم که برنامه‌ریزی خوبی وجود داشته باشد و اعضای مجمع نیز خود را کنار نکشند و به آقای احمدی کمک دهند تا اسکواش استان جایگاه بهتری پیدا کند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*