سه شنبه , ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / از ظرفیت های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان باید بهره ببریم

از ظرفیت های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان باید بهره ببریم

از ظرفیت های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان باید بهره ببریم
از ظرفیت های قانونی برای حمایت از ورزش ناشنوایان باید بهره ببریم
مهدی علی نژاد ظرفیت های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از سانس ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت .

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مهدی علی نژاد در در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون ورزش های ناشنوایان که عصر امروز برگزار شد از این فدراسیون به عنوان فدراسیونی دارای انظباط مالی، اداری نام برد و گزارش حسابرس، بازرس و خزانه دار را بیانگر این مهم عنوان کرد .

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان رویداد رقابتی هشتمین دوره بازی های آسیایی ناشنوایان را که قرار بود در هنک کنگ انجام شود و بدلیل مسایل سیاسی برگزار نشد ، فرصت خوبی برای مدال آوری این مجموعه عنوان کرد و اظهار داشت : این رویداد متاسفانه لغو شد و سال جاری همزبدلیل شیوع کرونا مسابقات در اکثر رشته ها تعطیل است .

دکتر علی نژاد اهمیت حفظ آمادگی ورزشکاران و قهرمانان را در دوران کرونا مهم بر شمرد و تصریح کرد: فدراسیون باید بتواند از طریق آموزش های از راه دور شرایط حفظ آمادگی را برای قهرمانان پدید آورد .

وی ظرفیت های قانونی در قالب مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی و برخورداری از سانس ها و امکانات مختلف ورزشی به ناشنوایان را مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت : قطعا نگاه حمایتی وزارت ورزش و جوانان به این فدراسیون همچنان ادامه خواهد داشت .

علی نژاد کار کردن در ورزش ناشنوایان را جهاد عنوان کرد و اظهار داشت : از زحمات تمام کسانی که برای توسعه ورزش ناشنوایان فعالیت می کنند تشکر می کنم و امیدوارم سال ٩٩ هم سال موفقی برای این قشر رقم بخورد

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200810-WA0117

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*