سه شنبه , ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / «شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند

«شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند

«شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند
«شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند
اهواز- مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان گفت: «شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند و اگر همراهی آنها نباشد، ورزش و جوانان به تنهایی نمی تواند در این زمینه موفق باشد.

افشین حیدری ظهر شنبه در آئین مبادله تفاهم‌نامه ترویج و توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان استان با کلیه شهرداری‌های استان خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان سرشار از استعدادهای ورزشی است که در رشته‌های مختلف در حال فعالیت هستند.

وی افزود: در کنار این میزان از استعدادی که در این استان وجود دارد، خوزستان سرزمینی با مشکلات بسیار زیاد نیز وجود دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان بیان کرد: «ورزش» یکی از بهترین راه‌های ایجاد نشاط و امید در جامعه است و امروز ما اینجا جمع شدیم تا اولین جلسه با مجموعه شهرداران خوزستان را در راستای ارائه خدمات بهتر شهری در زمینهٔ ورزش‌های همگانی داشته باشیم.

حیدری بیان کرد: این تفاهم‌نامه و نشست آغاز فصل تازه‌ای در زمینهٔ ورزش‌های همگانی در شهرستان‌های مختلف استان خوزستان در حوزه زیرساخت‌های ورزشی است.

وی با بیان اینکه کارهای خوبی در حوزه عمرانی و زیرساخت‌ها آغاز شده است، افزود: ورزش همگانی در استان شروع شده شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان تصریح کرد: تعداد زیادی وسایل ورزشی در قالب تجهیزات جاده سلامت بین شهرداری‌های خوزستان توزیع شده است.

وی افزود: همچنین یکصد زمین چمن مصنوعی در خوزستان پیش‌بینی شده است که اعتبارات آن تخصیص و در مرحله فراخوان جذب پیمانکار قرار دارد.

حیدری از توزیع تجهیزات ورزشی بین مدارس خوزستان به ویژه مراکز کمتر برخوردار خبر داد و عنوان کرد: انتظار داریم حمایت‌های شهرداران آهنگ و سرعت بیشتر در زمینهٔ زیرساخت‌های ورزش‌های همگانی در خوزستان شاهد باشیم؛ چرا که «شهرداری‌ها» رکن اصلی توسعه ورزش همگانی در شهرها هستند و اگر همراهی آنها نباشد، ورزش و جوانان به تنهایی نمی‌تواند در این زمینه موفق باشد

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200810-WA0117

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*