سه شنبه , ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / داد سرپرست استقلال بلند شد؛ به شعورمان توهین نکنید

داد سرپرست استقلال بلند شد؛ به شعورمان توهین نکنید

داد سرپرست استقلال بلند شد؛ به شعورمان توهین نکنید
سرپرست استقلال نسبت به حواشی یکی، دو روزه گذشته علیه این باشگاه موضع‌گیری تندی انجام داد.

سعید رمضانی در گفت و گو با خبرنگار “ورزش سه” درباره حواشی پیش آمده درباره تست های کرونای اعضای تیم استقلال بیان کرد: به غیر از چند نفر از اعضای باشگاه ما به طور دقیقه ۸ بازیکن و یکی از اعضای کادر پزشکی مان مبتلا به کرونا هستند که با همین ۹ نفر ۲۵ درصد از کل تیم تکمیل شده است و شرایط برای تعویق بازی مان وجود دارد اما حرف و ناراحتی من از مسائل دیگری است.

وی ادامه داد: اتفاقاتی که رخ می‌دهد برای من جالب است. آقایان حرف از راستی آزمایی می‌زنند و می‌گویند باید از ۹ نفری که تست شان مثبت شده تست دوباره بگیرند. خب این کار را بکنند اما چرا نباید از همه تیم ما تست بگیرند؟‌ آیا غیر از این است که شاید بقیه نفرات مان هم تست شان مثبت باشد؟ هنوز جواب تست قبلی اعضای کادرفنی ما نیامده و شاید از این جمع هم کرونایی داشته باشیم. از سوی دیگر اگر می‌خواستند راستی آزمایی کنند پس چرا تیم‌ها خودشان تست گرفتند‌؟ از روز اول آقایان پزشک به محل تمرین تیم ها می فرستادند و تست های کرونا را خودشان انجام می‌دادند.

سرپرست استقلال همچنین گفت: متاسفانه من طی روزهای گذشته حرفهای جالبی شنیدم. حرف هایی که واقعا به شعور انسان توهین می‌کند. این صحبت‌هایی که علیه ما می‌شود زشت است. من متوجه نمی شوم، به جای اینکه از تیم ما تقدیر کنند می‌آید هزار جور حرف برایمان در می‌آورند. ما وقتی فهمیدیم که تست بازیکنان مان مثبت شده به جم نرفتیم تا تیم حریف و سایر برگزار کنندگان را مبتلا نکنیم. آیا این غیر از جوانمردی است؟ آنوقت پارس جنوبی بیانیه می‌دهد که به فیفا شکایت می‌کنیم. اتفاقا به فیفا نامه بزنید ببینید چطور به شما می‌خندند. می‌خواهید بگویید یک تیم چون کرونا داشت به زمین نیامد؟‌ به نظر شما واکنش فیفا چیست؟

رمضانی در بخش دیگری از صحبت‌هایش با اشاره به برگزاری مراسم شروع بازی در جم تاکید کرد: این چه شویی بود که در جم اجرا کردند؟ داور و بازیکنان گرم کنند و بروند، که چه بشود؟ اصلا یعنی چه؟ ما که خودمان صد بار اعلام کردیم به جم سفر نمی‌کنیم. آقایان! زمان این کارها گذشته است. ما الان نمی‌دانیم جواب خانواده این بچه هایی که کرونا گرفتند را چه بدهیم؛ ما نمی‌دانیم کرونایی های تیم مان بیشتر است یا نه، ما با یک چالش بزرگ مواجه هستیم و فوتبال اصلا برایمان اهمیت ندارد اما دوستان به فکر منفعت شان هستند.

وی درباره اینکه سهیل مهدی گفته از دو هفته دیگر استقلال باید تمریناتش را شروع کند، گفت: این حرف یعنی چه؟ مگر می‌شود نصف تیم ما قرنطینه شود و نصف دیگر تمرین کند؟ بعد که قرنطینه تمام شد بازی‌هایمان شروع شود؟‌ آقایان مسئول! این صحبت‌ها را نکنید. فوتبال قواعد خودش را دارد. شما همینطور بدون رعایت قواعد گفتید لیگ شروع شود، الان دیگر این حرفها را نزنید.

سرپرست استقلال خاطرنشان کرد: من چند سوال پرسیدم که آقایان هنوز جوابم را ندادند. هنوز نگفتند ۲۵ درصد را از کجا آوردند؟ چه کسی تعیین کرده که اگر ۲۵ درصد اعضای تیم کرونا بگیرند بازی هایش تعویق شود؟ من بار دیگر می‌پرسم اگر در یک تیم ۳ دروازه مبتلا به کرونا شوند و ۲۵ درصدشان هم نشود، تکلیف چیست؟ چطور آن تیم باید بازی کند؟ فقط می‌خواهند بازی‌ها برگزار شود؟ یعنی سلامتی افراد اهمیتی ندارد؟ من واقعا از این رفتارها خنده‌ام می‌گیرد. هرچند که خنده من از گریه غم‌انگیزتر است.

رمضانی اضافه کرد: الان بازیکنان ما کرونایی شدند؛ آیا کسی حال آنها را پرسیده؟ مسئول بیمارشدن آنها چه کسی است؟ من واقعا برای طرز تفکر شما متاسف هستم. الان ما اصلا نباید به فوتبال فکر کنیم. جامعه فوتبال ما درگیر یک بحران بزرگ شده و دیگر نتایج چه اهمیتی دارد؟ متاسفانه خیلی بد است که فقط دنبال منافع مان باشیم

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200810-WA0117

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*