چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / بی‌‌آبی غیزانیه را تا حل مشکل پیگیری خواهم کرد

بی‌‌آبی غیزانیه را تا حل مشکل پیگیری خواهم کرد

بی‌‌آبی غیزانیه را تا حل مشکل پیگیری خواهم کرد
منتخب مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: من به عنوان نماینده آن‌ها قول پیگیری می‌دهم که تا حل مشکلات، دست از تلاش بر نداریم و به لطف خدا این مهم، شدنی است.

بی‌‌آبی غیزانیه را تا حل مشکل پیگیری خواهم کرد
مجتبی یوسفی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز در خصوص مشکلات تامین آب برخی نقاط خوزستان از جمله بخش غیزانیه، اظهار کرد: متاسفانه به علل مختلف از جمله کم‌کاری‌های برخی نمایندگان قبلی، شاهد پدیده جدیدی در مدیریت استان هستیم که بارها وعده می‌دهد، قول می‌دهد و حتی مصوبه تصویب می‌کند اما نه‌تنها عمل نمی‌کند بلکه منکر آن‌ها نیز می‌شود.

وی افزود: البته مشکلات خوزستان درون و برون استانی هستند؛ از یک سو شاهد فعالیت شبانه‌روزی طرح‌های انتقال آب از سرچشمه‌های استان هستیم، طرح‌هایی که حتی کرونا در تاخیر اجرای آن‌ها تاثیری نداشته است و توقف کامل و قانونی آن را پیگیر خواهم شد.

منتخب مردم اهواز، باوی، کارون و حمیدیه گفت: از سوی دیگر تشنگی مردم خوزستان، هم محل سوال است و هم جای تعجب دارد؛ این چه مدیریتی است که در پرآب‌ترین استان کشور باید شاهد کمبود آب و تشنگی مردم باشیم، مگر می‌شود مدیری ادعای کارنامه درخشان را داشته باشد در صورتی که غریب به ۵۰۰ روستا با تانکر آبرسانی میشوند؟

وی ادامه داد: اصلا نفس آبرسانی با تانکر محل بحث است و ایرادات بهداشتی زیادی دارد آن هم با وجود کرونا، یادمان باشد حدود ۲۵ هزار نفر از روستاییان ما در غیزانیه به انواع مختلف اعتراضات خود را مطرح کردند و در نمادین‌ترین حالت، با بشکه‌های خالی در صف‌های رای گیری شرکت کردند که این حرکت پیام واضحی داشت.

یوسفی عنوان کرد: مشکلات این مردم شریف را رسانه‌ها و مردم دیدند اما مسوولین استان نشنیدند و وعده‌های چندین ساله خود را فراموش کردند.

وی افزود: مردم روستاهای بی‌آب اهواز از ما می پرسند چگونه با کرونا مبارزه کنیم در صورتی که آب جهت شست‌وشوی دست‌مان یا تر کردن گلوی‌مان نداریم.

مجتبی یوسفی گفت: من به عنوان نماینده آن‌ها قول پیگیری می‌دهم که تا حل مشکلات، دست از تلاش بر نداریم و به لطف خدا این مهم، شدنی است

درباره ی admin

همچنین ببینید

چرا خوزستان “قرمز”، تعطیل نمی‌شود؟

چرا خوزستان “قرمز”، تعطیل نمی‌شود؟ چرا خوزستان “قرمز”، تعطیل نمی‌شود؟ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*