چهارشنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / غیزانیه کلاف سردرگم آب روستایی که با آب و فاضلاب خوزستان تنیده شد

غیزانیه کلاف سردرگم آب روستایی که با آب و فاضلاب خوزستان تنیده شد

غیزانیه کلاف سردرگم آب روستایی که با آب و فاضلاب خوزستان تنیده شد.

؛صادق حقیقی پور مدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان اظهار کرد:آب غیزانیه زیر مجموعه آب روستایی استان بوده است که از روز چهارشنبه با ادغام مسئولیتش به آب وفاضلاب خوزستان واگذارگردید. وی افزود:مشکلات عدیده ای در آب روستایی استان انباشته شده است که یکی از این معضلاب آب غیزانیه می باشدکه ما در […] ؛صادق حقیقی پور مدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان اظهار کرد:آب غیزانیه زیر مجموعه آب روستایی استان بوده است که از روز چهارشنبه با ادغام مسئولیتش به آب وفاضلاب خوزستان واگذارگردید.

وی افزود:مشکلات عدیده ای در آب روستایی استان انباشته شده است که یکی از این معضلاب آب غیزانیه می باشدکه ما در شروع کارمان به این مهم پرداختیم و تاسیسات آبی این منطقه را تعمیر نمودیم و دودستگاه تانکر به منابع آبی آن اضافه نمودیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد:مشکل آب غیزانیه در سه هفته آتی مرتفع خواهدشدوامیداست گوشه ای از محبت های مردم که درهمه حال حامی انقلاب و نظام جمهوری اسلامی هستند را جبران کنیم.

ایشان افزود: مشکل آب یکی از خیابانهای حصیرآبادکه نزدیک به یک دهه رها شده بود از روز جمعه گذشته پیمانکار شروع بکار کرده است.
صادق حقیقی پورمدیرعامل آب وفاضلاب خوزستان در پایان افزود:مسئولیت آب و فاضلاب خوزستان را کمتر از یک هفته است که به بنده واگذار گردید و تازه شروع کارهستیم ودر این مسیر از همه فعالین و نخبگان می خواهیم ما رادراین راه با مشاورت ها ونقدهای سازنده شان همراه نمایند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

چرا خوزستان “قرمز”، تعطیل نمی‌شود؟

چرا خوزستان “قرمز”، تعطیل نمی‌شود؟ چرا خوزستان “قرمز”، تعطیل نمی‌شود؟ سخنگوی ستاد مدیریت کرونا در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*