شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / آغاز عملیات اصلاح ۲۸۰ کیلومتر از راه‌های شریانی خوزستان

آغاز عملیات اصلاح ۲۸۰ کیلومتر از راه‌های شریانی خوزستان

آغاز عملیات اصلاح ۲۸۰ کیلومتر از راه‌های شریانی خوزستان
آغاز عملیات اصلاح ۲۸۰ کیلومتر از راه‌های شریانی خوزستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: عملیات لکه گیری و روکش آسفالت ۲۸۰ کیلومتر از محورهای شریانی در استان آغاز شده است.

غلامعباس بهرامی نیا در گفت و گو با ایسنا با اشاره به طرح سراسری اصلاح روکش آسفالت راه های شریانی اظهار کرد: لکه گیری و روکش آسفالت راه‌های شریانی در اولویت نخست این اداره کل قرار دارد و در این زمینه به دنبال انجام اقدامات اساسی در استان هستیم.

وی افزود: در حال حاضر عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در محورهای شریانی استان خوزستان به طول ۲۸۰ کیلومتر آغاز شده و در حال انجام است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تصریح کرد: این ۲۸۰ کیلومتر در محورهای اهواز – آبادان، اهواز- باغملک – ایذه – دهدز، رامهرمز- بهبهان، اهواز- سوسنگرد –چذابه، اهواز- شوشتر، هندیجان – دیلم و مسجدسلیمان – لالی قرار دارند و کار در آن ها در حال اجرا است.

بهرامی نیا عنوان کرد: ۵۸۰ کیلومتر از محورهای تحت پوشش این اداره کل نیازمند اصلاح هستند و در این زمینه کار در ۲۸۰ کیلومتر از این مسیرها آغاز شده است.

وی ادامه داد: تلاش خواهیم کرد خرابی‌های موجود در دیگر محورها را نیز با تزریق منابع مالی و اضافه شدن پیمانکاران و ظرفیت‌های امانی برطرف کنیم.

بهرامی نیا خاطرنشان کرد: در راستای طرح سراسری اصلاح روکش آسفالت راه های شریانی، ۲۸ اکیپ راهداری اضطراری در کریدورهای شریانی خوزستان مشغول فعالیت هستند

درباره ی admin

همچنین ببینید

نیاز شدید اهواز به فضای فیزیکی برای انجام نمونه‌گیری کرونا

نیاز شدید اهواز به فضای فیزیکی برای انجام نمونه‌گیری کرونا دبیر شورای سلامت اهواز با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*