شنبه , ۱۰ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / آمادگی دریافت فطریه و کفاره از طریق فضای مجازی

آمادگی دریافت فطریه و کفاره از طریق فضای مجازی

آمادگی دریافت فطریه و کفاره از طریق فضای مجازی
آمادگی دریافت فطریه و کفاره از طریق فضای مجازی

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان از آمادگی دریافت فطریه و کفاره از طریق فضای مجازی خبر داد.

محمدرضا حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در خوزستان و برگزار نشدن نماز عید سعید فطر در استان خوزستان، اظهار کرد: هر ساله بیشتر فعالیت ما برای جمع‌آوری زکات فطریه در مساجد و مصلی‌ها بود اما با توجه به شرایط امسال و پیش‌بینی اینکه شرایط برای برگزاری نماز عید سعید فطر فراهم نشود، برنامه‌ریزی برای دریافت فطریه و کفاره از طریق فضای مجازی انجام شده است.

وی افزود: مردم خوزستان می‌توانند از طریق کد دستوری #۵*۰۶۱*۸۸۷۷* کفاره عمد و غیر عمد و فطریه عام یا سادات خود را پرداخت کنند.

معاون مشارکت‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: مردم می‌توانند فطریه عام خود را نیز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۵۹۴۸۶ و فطریه سادات خود را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۶۷۷۵۲ واریز کنند.

وی افزود: مردم می‌توانند کفاره غیرعمد خود را نیز به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۷۶۰۲۷ و کفاره عمد را به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۸۴۲۹۴ واریز کنند.

حیدری تصریح کرد: از اوایل صبح تا غروب عید سعید فطر حدود ۲۵۰ پایگاه ثابت برای جمع‌آوری زکات فطریه در سراسر خوزستان راه‌اندازی خواهند شد که ۳۳ پایگاه از این تعداد در اهواز هستند.

وی بیان کرد: سال گذشته ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان فطریه و کفاره در خوزستان جمع‌آوری شد و امسال هدف‌گذاری شده که ۱۰ میلیارد تومان فطریه و کفاره جمع‌آوری شود.

معاون مشارکت‌های کمیته امداد امام خمینی(ره) خوزستان گفت: بیشتر این مبالغ با محوریت مساجد جمع‌آوری می‌شود و ما تنها مبلغ جمع‌آوری شده را احصاء می‌کنیم. مبالغ جمع‌آوری شده در اختیار ائمه جماعات مساجد و مصلی‌ها برای استفاده به نفع نیازمندان قرار می‌گیرد

درباره ی admin

همچنین ببینید

نیاز شدید اهواز به فضای فیزیکی برای انجام نمونه‌گیری کرونا

نیاز شدید اهواز به فضای فیزیکی برای انجام نمونه‌گیری کرونا دبیر شورای سلامت اهواز با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*