شنبه , ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط سمنهای جوانان اصفهان

تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط سمنهای جوانان اصفهان

تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط سمنهای جوانان اصفهان
تولید روزانه ۲۰ هزار ماسک توسط سمنهای جوانان اصفهان
سمنهای جوانان استان اصفهان در راه مبارزه با گسترش کرونا روزانه ۲۰ هزار ماسک بهداشتی تولید می کنند.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سازمان های مردم نهاد جوانان استان اصفهان با حضور موثر خود در خط تولید ماسک و گان بهداشتی در خانه جوانان و ورزشگاه شهید نصر استان اصفهان، روزانه ۲۰ هزار ماسک سه لایه پزشکی با حضور ۳۰ نفر در هر شیف کاری تولید می کنند.

این تشکلهای جوانان همچنین با برگزاری جشنواره ی بزرگ بازی های خانوادگی و اهدای جوایز ویژه به برگزیدگان جشنواره، ضمن ایجاد سرگرمی، روحیه و امید دادن به خانواده ها، مردم را به ماندن در خانه ترغیب می کنند.

محمد مهدی تندگویان معاون امور جوانان پیش تر اعلام کرده بود که سمنهای جوانان کشور از روزهای اول ورود کرونا ویروس به کشور فعالیتهای جهادی و کمک های خود را آغاز کردند.

تندگویان اعلام کرد؛ که تشکلهای جوانان کشور یک میلیون ماسک بهداشتی تولید کرده و روزانه ۱۰۰ تا ۲۰۰ هزار ماسک بهداشتی تولید می کنند.

تولید لباس های مخصوص کادر پزشکی و پرستاری، تولید مواد ضدعفونی کننده، کمک در ضد عفونی کردن مکان ها و معابر عمومی از دیگر اقدامات ارزشمند سمن های جوانان کشور در مبارزه با گسترش ویروس کرونا است که همچنان ادامه داد.

سازمانهای مردم نهاد جوانان همچنین در کنار این کمک ها و تولیدات، فعالیتهای فرهنگی و آموزشی متعددی در کشور به ویژه در مناطق محروم از جمله، ( برگزاری مسابقات مختلف خانوادگی )، ( آموزشهای بهداشتی )، ( کتاب خوانی در منزل )، ( عکاسی و مسابقات دیجیتالی در خانه ) و… را انجام می دهند و به پویش ملی در حانه بمانیم کمک بزرگی می کنند

درباره ی admin

همچنین ببینید

توزیع بیش از ۳ هزار تن میوه نوروزی در خوزستان

توزیع بیش از ۳ هزار تن میوه نوروزی در خوزستان توزیع بیش از ۳ هزار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*