پنج شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / فروش بیش از ۲۴ میلیارد ریال در چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

فروش بیش از ۲۴ میلیارد ریال در چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

فروش بیش از ۲۴ میلیارد ریال در چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان
چهاردهمین نمایشگاه کتاب خوزستان

معاون فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فروش ۲۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کتاب در چهاردهمین نمایشگاه کتاب استانی امسال خبر داد که به گفته وی نسبت به سال گذشته ۶۰ درصد رشد داشته است.

مرتضی جمشیدی با اعلام این خبر افزود: میزان فروش نمایشگاه کتاب خوزستان نشان از استقبال خوب مردم فرهنگ دوست و کتابخوان این استان از نمایشگاه کتاب دارد.

وی با اشاره به استقبال مردم و تاثیر اقتصادی آن برای ناشران کتاب، توضیح داد: نمایشگاه کتاب امسال با حضور ۴۰۰ ناشر و ۹۰ هزار عنوان کتاب برگزار شد و تلاش بر این بود تا کتاب‌های روز و متنوع بازار کتاب به دست مردم خوزستان با تخفیف مناسب برسد و همه اقشار بتوانند از فرصت کتابخوانی بهره‌مند شوند.

به گزارش ایسنا به نقل از اداره‌کل ارشاد خوزستان، جمشیدی با اشاره به بالا رفتن کیفیت نمایشگاه کتاب امسال در مقایسه با سال‌های گذشته، ادامه داد: از نظر تعداد ناشران، غرفه‌ها، عناوین کتاب و برنامه‌های جنبی، نسبت به سال‌های گذشته رشد قابل توجهی داشتیم.

معاون فرهنگی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان هدف از برپایی نمایشگاه کتاب استانی را توسعه فرهنگ مطالعه و پیوند دوباره مردم با کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و گفت: علاقه مردم نسبت به گذشته به کتاب بیشتر شده و به این حوزه توجه نشان می‌دهند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

زنگنه

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است کار ساخت مته با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*