سه شنبه , ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیرکل کمیته امداد خوزستان: اقدامات شهردار اهواز امیدوار کننده است

مدیرکل کمیته امداد خوزستان: اقدامات شهردار اهواز امیدوار کننده است

مدیرکل کمیته امداد خوزستان: اقدامات شهردار اهواز امیدوار کننده است

در راستای اجرای طرح تفکیک از مبدا پسماند خشک، تفاهم نامه‌ای میان شهرداری اهواز و کمیته امداد با حضور شهردار اهواز، حاجتی عضو شورای شهر اهواز، مدیرکل کمیته امداد خوزستان و رئیس سازمان مدیریت پسماند منعقد شد.

شهردار اهواز در این نشست گفت: بر اساس این تفاهم‌نامه، شهرداری اهواز ۵۰ نقطه را در محلات شهر اهواز تحویل کمیته امداد می‌دهد و کمیته امداد در راستای توانمندسازی مددجویانش با وام‌های اشتغال، دستگاه‌های مکانیزه‌ای بازیافت زباله را خریداری و نصب می‌کند و شهروندان می‌توانند زباله‌های خشک خود را تحویل این مکان‌ها دهند و در ازایش مبالغ نقدی یا غیرنقدی دریافت کنند.

موسی شاعری با بیان اینکه در راستای رسالت های اجتماعی، این طرح با نگاه حمایتی اجرا خواهد شد، اظهار کرد: زمان اجرای این طرح باید از ظرفیت های اطلاع رسانی، فرهنگ سازی و آموزشی استفاده شود که مورد استقبال شهروندان قرار گیرد و در صورت موفق بودن آن می توان ظرفیت را افزایش و کل شهر را پوشش دهیم.

شهردار اهواز تصریح کرد: در جانمایی و شکل ظاهری و ماندگاری دستگاه های مکانیزه بازیافت زباله باید حساسیت به خرج داده شود .

مدیرکل کمیته امداد خوزستان نیز در این نشست با اشاره به اقدامات امیدوار کننده شهردار اهواز گفت: به نمایندگی از جامعه مددجویی استان از تلاش‌ها و فعالیت‌های شهردار اهواز تشکر و حمایت می‌کنم

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200810-WA0117

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا

پیام تسلیت استاندار خوزستان در پی درگذشت فرماندار اندیکا غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در پیامی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*