شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / ثبت‌نام ۳۱ نفر در انتخابات مجلس تا ساعت ۱۶ امروز

ثبت‌نام ۳۱ نفر در انتخابات مجلس تا ساعت ۱۶ امروز

ثبت‌نام ۳۱ نفر در انتخابات مجلس تا ساعت ۱۶ امروز

رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خوزستان گفت: تا ساعت ۱۶ امروز، ۳۱ نفر در سطح استان اقدام به ثبت نام در انتخابات مجلس کرده‌اند.

ابوالحسن معماری با بیان این که ثبت نام از کاندیداهای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از امروز، دهم آذرماه آغاز شده است و تا ۱۶ آذرماه ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: در ساعات اولیه امروز با کندی سرعت اینترنت مواجه شدیم ولی اکنون ثبت نام از داوطلبان در ۱۴ حوزه انتخابیه اصلی روال عادی خود را طی می کند.

وی درخصوص تعداد داوطلبان ثبت نام کننده برای شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز گفت: تا ساعت ۱۶ امروز، ۳۱ نفر در سطح استان اقدام به ثبت نام کردند.

به گزارش ایسنا، رییس دفتر نظارت و بازرسی شورای نگهبان در خوزستان عنوان کرد: نمایندگان هیات های نظارت شهرستان ها و حوزه های انتخابی که در محل ثبت نام حضور دارند، در خصوص نحوه ثبت نام و تحویل مدارک و ارسال آن ها بر اساس قانون، نظارت می کنند تا مدارک تحویل گرفته شده بر اساس قانون باشد و چنان چه مدارک افراد ناقص باشد، ثبت نام از آن ها صورت نمی گیرد.

وی با اشاره به بند الف و ب تبصره چهار ماده ۲۹ قانون انتخابات، گفت: افرادی که از سمت های خود برای شرکت در انتخابات مجلس استعفا داده اند، در کنار گواهی رسمی مبنی بر قبول استعفای خود باید حکم کارگزینی جایگزین خود را که حداکثر باید بعد از یک ماه از قبول استعفای وی صادر شده باشد را هم به همراه داشته باشند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200702-WA0165

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان ، فرماندار از پروژه های ورزشی شهرستان اندیمشک

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*