شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تاکید رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان بر استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی

تاکید رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان بر استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی

تاکید رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان بر استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی

نشست شورای سیاستگذاری هشتمین کنفرانس روابط عمومی های استان خوزستان به ریاست سعید رضوانی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان روز یکشنبه ۱۰ آذر ماه در محل سالن جلسات سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.
مدیرکل روابط عمومی استانداری در این نشست گفت: دوران فعلی با توجه به گسترش ابزارهای اجتماعی و شبکه های مجازی و پیدایش فضای غیر رسمی در اطلاع رسانی سخترین مقطع برای کار در حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی است.
رضوانی افزود: در نتیجه باید توجه مسئولان دستگاه‌های اجرایی را نسبت به این مهم بیش از پیش جلب نمود و استفاده از ابزارهای نوین ارتباطی و حضور در شبکه های اجتماعی از سوی دستگاهها و ادارات دولتی بیش از پیش در دستور کار کار قرار گیرد.
وی خاطر نشان کرد: امروزه روابط عمومی ها علاوه بر کار اطلاع رسانی در زمینه اطلاع یابی از موضوعات مختلف و همچنین رفع شبهه در خصوص تصمیمات و ایجاد زمینه گفتگوی اجتماعی میان شهروندان و مدیران مسئولیت ویژه و مهم دارند.
رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی خوزستان تصریح کرد: هشتمین کنفرانس روابط عمومی ها با موضوع مدیریت اطلاع رسانی و اقناع در بازسازی پسابحران و پیشگیری از مخاطرات بعدی و با حمایت منطقه آزاد اروند برگزار خواهد شد.

رضوانی اظهار داشت: استان خوزستان از لحاظ نیروی انسانی در حوزه خبر و اطلاع رسانی و روابط عمومی در سطح کشور از پتانسیل بالا و قابل قبولی برخوردار و خواستگاه روابط عمومی در کشور است و از این رو باید از این پتانسیل جهت تغییر رویکرد اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی با محوریت ارتباطات دوسویه میان مردم و مسئولان استفاده شود

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200702-WA0165

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان ، فرماندار از پروژه های ورزشی شهرستان اندیمشک

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*