سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / خوزستان / چرا بعضی ها از جوانگرایی در سطح مدیران شهرداری اهواز نگرانند / آنها نگران خودشان باشند نه شهردار

چرا بعضی ها از جوانگرایی در سطح مدیران شهرداری اهواز نگرانند / آنها نگران خودشان باشند نه شهردار

یکی از سایت های اصولگرا از جوانگرایی در سطح مدیران شهرداری اهواز بشدت انتقاد نمود و مدعی شد نگران سیدخلف موسوی است. شهردار اهواز اخیرا با انتصاب نیروهای جوان در سطح مدیریت های مناطق و سازمان های تابعه شهرداری اهواز تغییرات مثبتی را در سطح مدیریت های فوق بوجود آورد که از جمله حضور امین طالقانی در راس مدیریت سازمان پسماند، حسین برون مدیر عامل سازمان ارامستان  می تواند نمونه بارز این جوانگرایی ها باشد که این مدیران جوان عملکرد مطلوب و قابل قبولی از خودنشان دادند از جمله حسین برون مدیرعامل جوان آرامستان اهواز با عملکرد مطلوبی که از خودنشان داد گزینه مطرح شهرداری منطقه ۳ می باشد.

اما سوال اینجاست چرا بعضی ها از این تغییر و تحولات و جوانگرایی بوجود آمده خشمگین هستند؟ جواب مشخص است این مدیران جوان تحت هیچ شرایطی حاضر به اجابت خواسته بعضی ها نیستند و با عملکرد مطلوب خود شایستگیشان را نشان می دهند. اما بعضی ها که از وضیعت موجود نا راضی هستند قصد دارند با این شانتاژ بازی ها قصد دارند شهردار را تحت فشار قرار دهند اما سید خلف موسوی مدیر با تجربه ایست که تحت تاثیر اینگونه جوسازی ها قرار نمی گیرد. او کارش را بلد است و نیاز به نصیحت ندارد.

موسوی سابقه ۲۵ سال مدیریت اجرایی در سطح کلان را دارد و سره را از ناسره تشخیص می دهد. اگر وی به مدیران جوانی همچون امین طالقانی و حسین برون اعتماد نمود حتما شایستگی موجود را در این مدیران جوان دیده که به آنها اعتماد نموده پس دوستان باید بدانند که هر اظهار نظر غیر کارشناسانه ایی انجام ندهند زیرا شهردار با تجربه اهواز تحت تاثیر این مطالب واهی و عاری از حقیقت قرار نمی گیرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان

١٦ میلیارد ریال فروش کتاب در سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان خوزستان معاون فرهنگی و ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*