پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / تامین اجتماعی خوزستان ۶ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال از کارفرمایان طلب دارد

تامین اجتماعی خوزستان ۶ هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال از کارفرمایان طلب دارد

مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان گفت:این نهاد خدمات رسان، شش هزار و ۴۱۰ میلیارد ریال از کارفرمایان طلب دارد.

محمود یارعلیزاده چهارشنبه در حاشیه دومین نشست کمیته درمان شورای مرکزی خانه کارگر و بیمه درمان در بیمارستان ۱۷ شهریور آبادان در گفت و گو با ایرنا افزود:موضوعی که تامین اجتماعی خوزستان را با مشکل مواجه کرده، مطالباتی است که نزد کارفرمایان داریم که نشان دهنده تعاملی است که سازمان با کارفرمایان و کارگاه های تولیدی دارد.
وی اظهار داشت:تاکنون از برخی کارگاه ها لیست بیمه شدگان کارگاه ها دریافت شده و در سازمان ثبت می شد و بدون پرداخت حق بیمه اقدام به صدور دفترچه برای اعضای آنها می کردیم و اینک نیز انتظار داریم این کارگاه ها در پاسخ به تعامل، نسبت به پرداخت بدهی خود به صورت اقساط بنا به توانایی کارگاهی اقدام کنند.
یارعلیزاده گفت:با توجه به جمعیت چهار میلیون و ۷۰۰ هزار نفری خوزستان، حدود دو میلیون و ۷۰۰ هزار نفر تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که این رقم معادل ۵۸ درصد جمعیت استان است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان افزود:این پوشش در شهرستان های مختلف متفاوت است، به عنوان مثال این موضوع در ماهشهر و امیدیه حدود ۸۹درصد، باغملک ۱۷ درصد و اهواز ۶۳ درصد مردم تحت پوشش تامین اجتماعی با به عبارتی شرکای تامین اجتماعی هستند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان خوزستان در ادامه سخنانش همچنین از تقسیم وام ۲۰ میلیون ریالی بین شعب استان خوزستان خبر داد و اظهار داشت:این وام بین یک هزار و ۱۰۰ متقاضی تقسیم شد.
در این نشست جمعی از اعضای خانه های کارگری استان خوزستان مشکلات خود را در خصوص درمان مطرح کردند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

غلامرضا+شریعتی+استاندار+خوزستان

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در منطقه کوی مهدیس اهواز مورد بررسی قرار گرفت

در نشستی به ریاست استاندار خوزستان / روند اجرایی آخرین اقدامات زیرساختی انجام شده در ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*