جمعه , ۲۲ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / شهرداری اهواز به ترویج فرهنگ کتابخوانی در پارک ها کمک کند

شهرداری اهواز به ترویج فرهنگ کتابخوانی در پارک ها کمک کند

شهرداری اهواز به ترویج فرهنگ کتابخوانی در پارک ها کمک کند

کیانی گفت: شهرداری با امکانات وسیعی که دارد برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در پارک ها اقدام کند تا بتوانیم در پارک ها شاهد ظهور و بروز کافه کتاب ها هم باشیم.

«وحید کیانی» ظهر امروز (دوشنبه ۲۰ آبان) در آیین گشایش نمایشگاه کتاب «حال خوش خواندن» در کتابخانه مرکزی اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: آنچه برای ما و دیگر نهادهای فرهنگی به ویژه اداره کل کتابخانه های عمومی اهمیت دارد تربیت کودک و نوجوان کتابخوان و ارزش آفرین با مهارت های مثبت است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان اضافه کرد: این فرصتی را برای راهیابی کتاب به خانواده ها فراهم می کند تا خانواده ها را تحت تأثیر خود قرار دهد.

وی تصریح کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان همپای اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان در هفته کتاب و در قالب شعار مشترک «حال خوش خواندن» فعالیت های خود را در عرصه کتاب و کتابخوانی دنبال می کند.

کیانی خاطر نشان کرد: بر اساس تقویم زمانی که در اختیار مراکز کانون در سراسر استان قرار دادیم هفته کتاب و کتابخوانی به شکل مفصل گرامی داشته می شود.

وی با بیان اینکه توجه به زیرساخت های فرهنگی در جامعه برای فرهنگ مهم است افزود: هرچه زیرساخت های فرهنگی در جامعه عمق بیشتری پیدا کند و محتوای بیشتری را تحت پوشش قرار دهند جامعه سالم تری خواهیم داشت و کودکان و نوجوانان و جوانان ما از خطر آسیب های اجتماعی دورتر خواهند شد.

وی اذعان داشت: امیدوارم فرصتی ایجاد شود که شهرداری با امکانات وسیعی که دارد برای ترویج فرهنگ کتابخوانی در پارک ها اقدام کند و بتوانیم در پارک ها شاهد ظهور و بروز کافه کتاب ها هم باشیم.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان عنوان کرد: از این طریق بیشتر به مردم و اهالی دانایی و معرفت نزدیک می شویم و آینده جامعه در گروی همین رفتارهای عمیق فرهنگی است

درباره ی admin

همچنین ببینید

آمادگی کامل اداره‌کل غله برای خرید تضمینی گندم

آمادگی کامل اداره‌کل غله برای خرید تضمینی گندم مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*