سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / شهردار اهواز در بازدید از پروژه های عمرانی: بهره برداری از پروژه های بزرگ‌ تا تابستان سال آینده/ کلنگ زنی بزرگترین تقاطع همسطح اهواز/هنگام آبگرفتگی با آبفا تعامل خوبی داشتیم

شهردار اهواز در بازدید از پروژه های عمرانی: بهره برداری از پروژه های بزرگ‌ تا تابستان سال آینده/ کلنگ زنی بزرگترین تقاطع همسطح اهواز/هنگام آبگرفتگی با آبفا تعامل خوبی داشتیم

شهردار اهواز در بازدید از پروژه های عمرانی:
بهره برداری از پروژه های بزرگ‌ تا تابستان سال آینده/ کلنگ زنی بزرگترین تقاطع همسطح اهواز/هنگام آبگرفتگی با آبفا تعامل خوبی داشتیم
شهردار کلانشهر اهواز گفت:‌ پروژه های بزرگ تا تابستان سال آینده به بهره‌ برداری رسیده و کلنگ بزرگ ترین تقاطع غیر همسطح اهواز تا هفته های آینده به زمین می خورد.
به گزارش آگاه – ظهر سه شنبه (۱۴ آبان ماه) موسی شاعری در بازدیدی که به همراه شریعتی استاندار خوزستان، عالمی نیسی فرماندار اهواز، اعضای شورای شهر و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی داشت، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پیش بینی می کنیم تمام پروژه هایی که از آن ها بازدید به عمل آمد تابستان سال آینده به بهره برداری برسند.

وی افزود: حضور میدانی استاندار و سایر مسئولین در بازدید از پروژه های عمرانی شهرداری باعث می شود از نزدیک با وضعیت این پروژه ها رو به رو شده و تسریع روند این پروژه ها به ما کمک کنند.

شاعری از کلنگ زنی بزرگترین تقاطع غیر همسطح در اهواز خبر داد و گفت: کلنگ این تقاطع غیر همسطح در هفته های آینده در میدان دانشگاه اهواز به زمین می خورد.

شهردار اهواز در مورد روند تکمیل پروژه های عمرانی اذعان داشت: پروژه های شهرداری با سرعت خوبی در حال پیشروی بوده و در بعضی موارد نیاز به هماهنگی و همکاری دستگاه های دیگر است.

وی در مورد به ثمر رسیدن پروژه های عمرانی اهواز که از آن ها بازدید به عمل آمد خاطر نشان کرد: تکمیل این پروژه‌ها کمک بزرگی به توسعه شهر اهواز می کند.

شهردار اهواز در مورد پارک‌های ساحلی و فضای سبز شهری تشریح کرد: طراحی های مربوطه برای توسعه فضاهای سبز کلانشهر اهواز با حضور کاشناسان و مشاوران در حال انجام است.

شاعری در خصوص آب گرفتگی‌ هایی که بر اثر بارندگی اخیر رخ داده بود بیان کرد: همکاری خوبی بین آبفا و شهرداری صورت گرفته و در بارندگی اخیر شاهد این همبستگی بودیم.

وی اضافه کرد: در بارندگی های سال های گذشته شاهد آبگرفتگی های ۵ الی ۶ روزه در بعضی از معابر بودیم، ولی در بارندگی اخیر با وجود بارش ۶۰ میلیمتری در مدت زمان تقریبی ۲ ساعت، آبگرفتگی در بعضی از معابر نهایتاً ۲۴ ساعت طول کشید.

شهردار اهواز یادآور شد: علت آب گرفتی های طولانی در برخی مناطق، وجود مشکلات اساسی در سیستم فاضلاب آن ها است.

شاعری با اشاره به وضعیتی که معابر پس از بارندگی در سال های گذشته داشتند تصریح کرد: در بحث کنترل آب گرفتگی ها در مقایسه با سال های گذشته، امسال وضعیت بهتری خواهیم داشت.

وی در مورد اقدامات شهرداری برای کنترل آب های سطحی اعلام کرد: بازآماد ایستگاه ها، لایروبی کردن، لوله گذاری و تقویت بعضی از ایستگاه ها قبل از فصل بارندگی، باعث شد تا امسال شرایط مطلوب تری داشته باشیم.

در این بازدید از پروژه های؛ تقاطع غیر همسطح جانباز (زردشت)، زیرسازی آسفالت منطقه عین ۲، احداث جاده ساحلی از حد فاصل استخر‌ موج‌ کوروش به سمت تاسیسات نفتی و پل نهم اهواز بازدید به‌ عمل آمد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*