دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / کشف ۳ محموله حشیش و تریاک در خوزستان

کشف ۳ محموله حشیش و تریاک در خوزستان

کشف ۳ محموله حشیش و تریاک در خوزستان

خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک در اهواز و باغملک در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با سوداگران مرگ و عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر و همچنین کنترل محورهای مواصلاتی، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان و پلیس شهرستان باغملک در ۲۴ ساعت گذشته با اقدامات اطلاعاتی، سه محموله مواد مخدر را شناسایی و کشف کردند.

وی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با کار دقیق اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی یکی از عناصر اصلی توزیع مواد مخدر در اهواز را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی توانستند از منزل وی ۱۳۷ کیلوگرم حشیش و ۱۱۱ کیلوگرم تریاک کشف کنند. همچنین در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری توقیف شد.

به گزارش ایسنا، عباس‌زاده بیان کرد: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی در ورودی اهواز یک دستگاه خودروی وانت حامل مواد مخدر را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را متوقف کردند. در بازرسی از این خودرو ۶۷ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

وی افزود: سومین عملیات توسط ماموران انتظامی بخش صیدون باغملک اجرا شد که با اقدامات اطلاعاتی و کنترل محور مواصلاتی “کهگیلویه و بویر احمد – خوزستان” یک دستگاه خودروی سمند حامل موادمخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی انجام شده ۵۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و یک نفر قاچاقچی تحت تعقیب مراجع قضائی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در مجموع این عملیات‌ها ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه سه خودرو توقیف و سه قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*