جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / کشف ۳ محموله حشیش و تریاک در خوزستان

کشف ۳ محموله حشیش و تریاک در خوزستان

کشف ۳ محموله حشیش و تریاک در خوزستان

خوزستان فرمانده انتظامی خوزستان از کشف ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک در اهواز و باغملک در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

سردار حیدر عباس‌زاده اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد با سوداگران مرگ و عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر و همچنین کنترل محورهای مواصلاتی، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان و پلیس شهرستان باغملک در ۲۴ ساعت گذشته با اقدامات اطلاعاتی، سه محموله مواد مخدر را شناسایی و کشف کردند.

وی افزود: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با کار دقیق اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی یکی از عناصر اصلی توزیع مواد مخدر در اهواز را شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی توانستند از منزل وی ۱۳۷ کیلوگرم حشیش و ۱۱۱ کیلوگرم تریاک کشف کنند. همچنین در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر و یک دستگاه خودروی سواری توقیف شد.

به گزارش ایسنا، عباس‌زاده بیان کرد: در عملیاتی دیگر ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خوزستان با کنترل نامحسوس محورهای مواصلاتی در ورودی اهواز یک دستگاه خودروی وانت حامل مواد مخدر را شناسایی و در عملیاتی ضربتی آن را متوقف کردند. در بازرسی از این خودرو ۶۷ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع حشیش کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

وی افزود: سومین عملیات توسط ماموران انتظامی بخش صیدون باغملک اجرا شد که با اقدامات اطلاعاتی و کنترل محور مواصلاتی “کهگیلویه و بویر احمد – خوزستان” یک دستگاه خودروی سمند حامل موادمخدر را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی انجام شده ۵۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای جاسازی شده بود، کشف و یک نفر قاچاقچی تحت تعقیب مراجع قضائی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی خوزستان با بیان اینکه در مجموع این عملیات‌ها ۳۶۵ کیلو و ۷۵۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش کشف شد، خاطرنشان کرد: در این رابطه سه خودرو توقیف و سه قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شدند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکر شهید امنیت «سروان رضا صیادی» فردا در شوش دانیال تشییع می‌شود

پیکر شهید امنیت «سروان رضا صیادی» فردا در شوش دانیال تشییع می‌شود مراسم تشییع پیکر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*