پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های عمرانی شهر اهواز؛ تسهیل ترافیک در اهواز با اتمام پروژه احداث پل نهم و ششم

استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های عمرانی شهر اهواز؛ تسهیل ترافیک در اهواز با اتمام پروژه احداث پل نهم و ششم

استاندار خوزستان در بازدید از پروژه های عمرانی شهر اهواز؛
تسهیل ترافیک در اهواز با اتمام پروژه احداث پل نهم و ششم
استاندار خوزستان گفت: با احداث رینگ اتصالی پل ششم به جاده ماهشهر مشکلات ترافیک تا حد زیادی حل شده می شود.
به گزارش خبریک ظهر سه شنبه ( ۱۴ آبان ) غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی شهر اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پروژه زیر گذر زردشت (جانباز) را تا پایان سال به اتمام خواهیم رساند.

وی افزود: پروژه پل نهم که قسمت عمده آن انجام و مسیر آن باز شده، به زیرگذر زردشت متصل و باعث تسهیل ترافیک در این مناطق و شهر اهواز می‌گردد.

وی افزود: سعی بر این است با پروژه ساحلی شرقی ،ساحلی اهواز و ملاثانی را به هم صل کنیم که این پروژه با همکاری شهرداری اهواز،ملاثانی،ویس و راه و شهرسازی در حال اجرا است.
شریعتی اذعان داشت: رینگ پل ششم اهواز که ازسال ۹۵ شروع شده از اهمیت بالایی برخوردار است و با اتمام پروژه ۳۰ درصد از میزان ترافیک این رینگ وخیابان های اهواز کاسته می شود که تکمیل این رینگ سبب می شود ماشین آلات سنگین مربوط به کارخانجات فولاد سازی بدون ورود به شهر بتوانند از این مسیر تردد داشته و با بهره برداری از آن بخشی از بارترافیکی بلوار گلستان برداشته می شود.

استاندار خوزستان اظهارکرد: این پروژه به طول ۳۰کیلومتر با عرض ۴۵ متر، مکمل رینگ پل ششم است که از بلوار اصلی گلستان آغاز شده و به پل ششم در غرب متصل می شود و در شرق هم این مسیر ادامه دارد و پس از عبور از مهدیس، به جاده ماهشهر وصل می شود.

وی با بیان اینکه زیر ساخت هایی در منطقه عین دو اهواز انجام شده ،افزود: مردم عین دو انتقاد و گله مندی هایی به حق در رابطه با فاضلاب و آب شرب داشتند که سعی بر این است با تصمیم گیری در جلسه ای به حل این مشکلات بپردازیم.

شریعتی اضافه کرد: دلیل آسفالت نبودن منطقه عین دو این است که آب وفاضلاب هنوز کارهای زیر ساختی خود را انجام نداده و به محض انجام کارهای لازم خیابان های این منطقه آسفالت می شود.

استاندار خوزستان افزود: زیر گذر سپنتا و زردشت (جانباز) با مشکلاتی روبرو بودند که در حال حل شدن و ادامه پروژه است .

وی یادآور شد: پروژه های پل نهم ،شهید بندر،تقاطع همسطح میدان دانشگاه، ساحلی غرب اهواز،سپنتا ، زیر گذر زردشت( جانباز) و پل ششم کارهای سنگین و پرهزینه درعین حال ارزشمند و اساسی است که به تسهیل ترافیک ،توسعه شهر و ارزش افزوده مناطق اهواز کمک می کند.

شریعتی با اشاره به زحمات شهرداری،فرمانداری و مسئولین مربوطه در رابطه با پروژهای عمرانی اهواز گفت: در سال های آتی شاهد ترافیک روان تر در شهرستان اهواز خواهیم بود.

استاندار خوزستان بیان کرد: بارندگی های اخیر که از شدت بیشتری نسبت به سال قبل برخوردار بود وبا توجه با آبگرفتگی های سال قبل شاهد مدت زمان آبگرفتی و تعداد مناطق آبگرفته کمتر نسبت به سال قبل بودیم، که از کارهای انجام شده توسط آبفا ،معاونت عمرانی استانداری، شورای شهر وشهرداری در سال گذشته است.

وی در اخر گفت: سعی بر این است با تلاش مضاعف سرعت تخلیه آبگرفتگی معابر را افزایش دهیم تا درصد رضایتمندی مردم را بالا ببریم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کسب و کارهای روستایی جان گرفت

کسب و کارهای روستایی جان گرفت در سال‌های گذشته بسیاری از جوانان روستایی به امید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*