یکشنبه , ۲۴ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان در جمع خبرنگاران در اطلاع رسانی سریع و صریح متعهد هستیم

مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان در جمع خبرنگاران در اطلاع رسانی سریع و صریح متعهد هستیم

WhatsApp Image 2019-10-24 at 12.18.56مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان در جمع خبرنگاران
در اطلاع رسانی سریع و صریح متعهد هستیم
وزیر نیرو و مدیر کل روابط عمومی وزارت تاکید بر اطلاع رسانی صریح و سریع داشته اند و ما نیاز به این مساله پایبند و متعهد خواهیم بود.

مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان در نشست هم اندیشی با رسانه های استان خوزستان که صبح امروز چهارشنبه در سالن جلسات گیت بوستان برگزار شد گفت: اعتقاد دارم می بایست کنار رسانه ها باشیم و اگر در کنار رسانه ها نباشیم آسیب خواهیم دید به همین دلیل دیدگاه مدیرعامل سازمان نیز ارتباط تنگاتنگ با رسانه هاست.

مهندس مهران مومن غریب افزود: رسانه باید برای ارتباط کاراتر با سازمان به صورت تخصصی فعالیت داشته باشد. بایستی کارگاه های تخصصی برای افزایش اطلاعات خبرنگاران برگزار شود و خبرنگاران با واژه ها و مسائل تخصصی به خصوص در زمینه منابع آب و محیط زیست آشنا شوند.

وی گفت: بدنه علمی سازمان آب و برق بسیار قوی است و آموزش تخصصی خبرنگاران به راحتی قابل حصول است. خوزستان در هر زمینه ای بدون در نظر گرفتن تهران می تواند در رتبه اول باشد.

مومن غریب اظهار کرد: وزیر نیرو و مدیر کل روابط عمومی وزارت تاکید بر اطلاع رسانی صریح و سریع داشته اند و ما نیاز به این مساله پایبند و متعهد خواهیم بود.

مدیر روابط سازمان آب و برق خوزستان گفت: هواشناسی پیش بینی کرده که به احتمال ۱۰ درصد احتمال سیلابی مشابه سال گذشته وجود دارد و ما موظف هستیم اطلاع رسانی در زمینه نکات مربوط به این مساله را به بهترین شکل انجام دهیم.

وی تصریح کرد: موافقت نامه هایی برای پرداخت مطالبات رسانه ها صورت گرفته است که بر این اساس به زودی مطالبات مطبوعات خوزستان پرداخت خواهد شد و دیگر از تاریخ ابلاغ موافقت نامه، پرداخت مطالبات از کانال واحد خواهد بود.

مدیر روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان خاطر نشان کرد: اگر بتوانیم اطلاعات و مشکلات سازمان را به درستی در اختیار رسانه ها قرار بدهیم قطعا ارتباط به ذینفعان مان بهبود خواهد یافت و از سویی از تولید شایعات بی اساس جلوگیری خواهیم کرد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیش‌بینی بالا آمدن آب رودخانه‌های خوزستان

پیش‌بینی بالا آمدن آب رودخانه‌های خوزستان اداره‌کل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به پیش‌بینی‌ بارندگی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*