پنج شنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۷ هزار زائر در مرزهای خوزستان

ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۷ هزار زائر در مرزهای خوزستان

ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۷ هزار زائر در مرزهای خوزستان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۷ هزار زائر اربعین تاکنون در دو مرز شلمچه و چذابه خبر داد.

علی خدادادی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به خدمات امدادی کمیته امداد و نجات اربعین جمعیت هلال احمر خوزستان، اظهار کرد: از ۱۳ مهرماه تاکنون، هشت هزار و ۷۸۳ بیمار به صورت سرپایی در ایستگاه سلامت مستقر در مرز شلمچه درمان شده‌اند و ۴۷ نفر نیز از این مرز به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

وی افزود: همچنین در این مدت هفت هزار و ۵۶۸ نفر برای انجام تست قندخون و فشارخون به این ایستگاه مراجعه کرده‌اند. در این مدت، سه هزار و ۱۶۲ نفر نیز برای انجام تست قندخون و فشارخون به ایستگاه سلامت در مرز چذابه مراجعه کرده‌اند و پنج هزار و ۱۸۶ بیمار نیز در این مرز به صورت سرپایی درمان شده‌اند. همچنین ۳۰ نفر به مراکز درمانی انتقال یافته‌اند.

خدادادی با اشاره به ارائه خدمات درمانی به بیش از ۲۷ هزار زائر اربعین تاکنون، بیان کرد: در مجموع در دو مرز شلمچه و چذابه و سایر پایگاه‌های ثابت بین‌شهری، ۱۱ هزار و ۹۰۸ نفر برای انجام تست قند خون و فشارخون به ایستگاه‌های سلامت هلال احمر مراجعه کرده‌اند و ۱۵ هزار و ۳۸۵ بیمار نیز به صورت سرپایی درمان شده‌اند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

آذری: ۵۰ درصد راه مانده است / تیم‌داری فولاد در فوتبال بانوان مطرح نیست

آذری: ۵۰ درصد راه مانده است / تیم‌داری فولاد در فوتبال بانوان مطرح نیست آذری: ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*