شنبه , ۱۶ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / تلاش برای حل مشکل های کارگران و رفع موانع بر سر راه تعاونی ها

تلاش برای حل مشکل های کارگران و رفع موانع بر سر راه تعاونی ها

تلاش برای حل مشکل های کارگران و رفع موانع بر سر راه تعاونی ها
تلاش برای حل مشکل های کارگران و رفع موانع بر سر راه تعاونی ها
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان اعلام کرد: برای حل مشکل های کارگران و رفع موانع بر سر راه تعاونی ها از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان، ارسلان غمگین در دیدار با سعید حاجیان فرماندار شادگان و ناظم ثبوتی سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خوزستان، حل مشکل های کارگران و رفع موانع بر سر راه تعاونی های شهرستان را یکی از اولویت های مدیریت خود خواند.
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خوزستان با اشاره اهمیت استراتژیک شهرستان شادگان بر عزم خود در بهره گیری از تمام ظرفیت های موجود برای رفع مشکل های این شهرستان در حوزه مدیریت خود تاکید کرد.
فرماندار شادگان نیز در این دیدار با تبریک انتصاب ارسلان غمگین بر لزوم نگاه ویژه به نقاط محروم کم برخوردار از جمله شادگان تاکید کرد .
ناظم ثبوتی سرپرست اداره کل سیاسی، استانداری خوزستان نیز در سخنانی لزوم تلاش بیش تر برای ایجاد اشتغال در نقاط محروم را یادآور شد.

۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان |

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان در گفت و گو با عصر خوزستان: مردم تخلفات کاندیداها را گزارش کنند/ سرعت ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس نسبت به قبل افزایش یافته است

مدیرکل بازرسی استانداری خوزستان در گفت و گو با عصر خوزستان: مردم تخلفات کاندیداها را ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*