شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / امام جمعه ی صیدون در خطبه های نماز جمعه: خادمی سردار فضای مجازی شده است

امام جمعه ی صیدون در خطبه های نماز جمعه: خادمی سردار فضای مجازی شده است

انتقاد تند امام جمعه بخش صیدون در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه از هدایت الله خادمی نماینده مردم دو شهرستان ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی*

🔻 *۲ سال اول نماینده مجلس مشغول موج سواری بر آبهای کارون و انتقال آب بوده و آن همه هزینه بیت االمال صرف نصب بنر و تبلیغات شد، که نهایتا سرابی بیش نبود.*

🔻 *نماینده مجلس اکنون سردار فضای مجازی شده است.*

🔻 *در جلسه شورای اداری در صیدون نماینده مجلس در جواب مطالبات مردم گفتند که من به اندازه ۵۰۰ نماینده کار کرده ام، این سخن را اگر توهم نگوییم، چه بنامیم؟*
________________
🔷 *حجت الاسلام والمسلمین مهدی بهمنی امام جمعه بخش صیدون در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته بخش صیدون گفت؛*
بحمدلله تاسوعای صیدون برای این مردم پر برکت شده، هم برکات معنوی و استفاده معنوی از مجالس حضرت ابی عبدالله ع و هم حضور مسئولین ارشد استانی در بین عزاداران، سال گذشته استاندار محترم دعوت شد و وعده ترمیم و تعریض جاده مواصلاتی صیدون به باغملک و حفر یک حلقه چاه برای شهر و ایجاد مغزن آب برای روستای چلسرخ را داد که بحمدالله در حال عملیاتی شدن است و امسال نیز نماینده محترم ولی فقیه در استان و معاونت محترم استاندار وعده پیگیری ایجاد یک شعبه بانک ملی در صیدون و تعویض پیمانکار جاده مواصلاتی را دادند که امیدواریم این پیگیری ها به ثمر برسند.

خطیب نماز جمعه بخش صیدون با اشاره به وعده های تحقق نیافته هدایت الله خادمی نماینده مردم دو شهرستان ایذه و باغملک گفت: با اینکه صیدون بانک ندارد ، در بخشی از شهر و خیلی از روستاها آنتن تلفن ندارد و…. با پیگیری های انجام شده، مدیر کل بانک ملی کشور گفته که تا کنون هیچ گونه نامه ای از طرف مسئولین شهرستان و نماینده مجلس و استانداری برای ایجاد یک شعبه بانک ملی به دست ما نرسیده است.
باید گفت که چطور باید مشکلات حل شوند، در حالی کارنامه تاریک و ضعیف نماینده ما در ۲ سال اول؛ موج سواری بر آبهای کارون و انتقال آب بوده است و آن همه هزینه بنر و تبلیغات توسط ادارات دو شهرستان از پول بیت المال شد، و چناچه اداره ای بنر انتقال آب نصب نمیکرد مورد مواخذه شدید قرار می گرفت.
نماینده ما امسال هم سردار فضای مجازی و کنترل آن و سرکوب مخالفان و منتقدین شده است، هیچ اقدامی برای پیگیری مشکلات اعم از بانک، و دکل مخابرات و آب شرب روستاهای این منطقه و وعده های توخالی که به مردم داده اند انجام نشده است.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی بهمنی افزود: مردم از من مطالبه میکنند، من هم باید پاسخگو باشم.
در جلسه شورای اداری صیدون نماینده مجلس شورای اسلامی در جواب درخواست من مبنی بر گزارش عملکرد و پاسخ به مطالبات مردم، با جسارت گفتند که من به اندازه ۵۰۰ نماینده کار کردم ، اگر این مدیریت توهمی نیست چه اسمی باید روی آن گذاشت؟
وقتی یک مسئولی بعد از این همه ضعف و مشکلات اجرایی در منطقه، فساد ادارای، خانه نشین کردن انسان های بزرگ، متخصص و آبرودار، مسلط کردن افراد حقیر و بی وزن بر ادارات به اسم کارگروه و مشاور در دوشهرستان،
اختلاف افکنی بین مردم و مسئولین و ….به جای گزارش عملکرد در منطقه صیدون برای این مردم گزارشش این باشد که من به اندازه ۵۰۰ نماینده و ۲۰۰۰سال برای مردم کار کردم، اگر امام جمعه نگوید که اینها یاوه گویی است و در مقابل روحیه دیکتاتوری ایشان نایستد چه کسی باید پاسخ ایشان را بدهد؟ مسئولین هم بخاطر حفظ آبروی خود در مقابل این فرد آبروریز حرفی نمی زنند و جرات نمیکنند در مقابل این یاوه گویی ها بایستند چون با تهدید ایشان ساکت میشوند.

امام جمعه بخش صیدون یادآور شد: در این ۳ سال کار عمده ای انجام نشد و برای بانک و حل جاده های روستاها و مشکلات امام زاده عبدالله و …. پیگیری نشد و حتی برای آنتن دهی تلفن همراه که از ابتدایی ترین امکانات جهان امروز است و کاری انجام نشد، اما در عوض تا توانستند فضای مجازی را مدیریت کردند تا اگر کسی نفسی زد یا نقدی کرد، قلع و قمع و خانه نشین شود.

وی ادامه داد: وقتی میبینیم در این ۳ سال یک نامه از طرف نماینده ما مثلا برای بانک نوشته نشد، و امروز جواب تهران این است که هیچگونه پیگیری و نامه ای برای بانک نشده است، ما نمیدانیم چه جوابی به مردم انقلابی بدهیم؟
بعد از آن همه تبلیغات ما از سردار اشتغال فقط یک درخواست داشتیم که پیگیری بانک بود که انجام نشد، هر انسان عاقلی با دیدن این همه تبلیغات پوچ و گسترده از بیت المال، درب ادارات و میدانها و خیابانها و در عین حال عقب ماندگی دو شهرستان ناراحت میشود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200702-WA0165

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان ، فرماندار از پروژه های ورزشی شهرستان اندیمشک

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*