پنج شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / وضعیت آب شرب شهر میداوود در بیشتر مناطق پایدار است

وضعیت آب شرب شهر میداوود در بیشتر مناطق پایدار است

وضعیت آب شرب شهر میداوود در بیشتر مناطق پایدار است

مدیر اداره آبفا باغملک گفت: وضعیت آب شرب شهر میداوود در بیشتر مناطق پایدار است و مشکلات فرسوده بودن شبکه توزیع بزودی برطرف می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، فریدون احمدی مدیر اداره آبفا شهر باغملک اظهار داشت: مشکل کمبود آب شرب در شهر میداوود با تعویض الکتروپمپ و وارد مدار شدن یک چاه با ظرفیت ۳۰ لیتر در ثانیه در بیشتر مناطق حل شده است.

وی بیان کرد: یکی از مشکلاتی که باعث عدم توزیع عادلانه آب در مناطق شهر میداوود می شود، عدم وجود مخزن ذخیره آب می باشد، که در حال حاضرمطالعات آن انجام و در حال تملک و جانمایی زمین برای ساخت مخزن اضطراری ذخیره آب در شهر میداوود هستیم.

احمدی با اشاره به انشعابات غیر مجاز آب شرب در شهر میداوود گفت: از دیگر مشکلات شهر میداوود وجود انشعابات غیرمجاز است که باعث افت فشار شبکه و عدم توزیع مناسب آب در مناطقی که دارای اختلاف ارتفاع با دیگر مناطق هستند شده است که زون بندی و اصلاح شبکه در دستور کار قرار دارد.

احمدی به اصلاح شبکه شهر میداوود اشاره کرد و گفت: بخش هایی از شهر میداود نیاز به اصلاح شبکه فوری دارند که به علت گرفتگی شبکه و یا عدم ذهاب دهی خطوط فعلی با ظرفیت وعدم توجه به توسعه ساخت و ساز انجام شده است.

مدیر اداره آبفا باغملک خاطر نشان کرد: همه این اقدامات برای حل مشکل کمبود آب شرب در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شده است و در بحث برطرف کردن مشکل آب این شهر برای همیشه، باید تامین آب از سد جره انجام شود که از طریق شورای عالی آب و برق در مدیریت بحران استانداری خوزستان مصوب شده و در صورت تامین اعتبار برای همیشه بحران بی آبی شهر میداوود به اتمام خواهد رسید.

درباره ی admin

همچنین ببینید

زنگنه

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است

کار ساخت مته با تلاش جهاددانشگاهی در حال نتیجه دادن است کار ساخت مته با ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*