جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / مشکلات شهر و شهرداری حل و فصل می‌شوند

مشکلات شهر و شهرداری حل و فصل می‌شوند

مشکلات شهر و شهرداری حل و فصل می‌شوند
رئیس شورای شهر اهواز با اشاره به آغاز فعالیت سومین سال شورا، گفت: جهت رفع مشکلات شهری و شهرداری تلاش خواهیم کرد.

عبدالزهرا سنواتی در هشتاد و هشتمین جلسه علنی شورای شهر اهواز که امروز دوشنبه (۵ شهریورماه) با دستورکار انتخاب هیات رئیسه شورا برگزار شد، اظهار کرد: خدای متعال را سپاسگزاریم که بار دیگر مورد لطف و مرحمت خداوند و مورد اعتماد همه اعضای شورا قرار گرفته‌ایم و به عنوان خدمتگزاران اعضای شورا و شهروندان اهوازی انتخاب شده‌ایم.

وی افزود: امیدوارم در سومین سال فعالیت شورا نقاط ضعف سال گذشته مرتفع و با همدلی و همکاری، مشکلات شهر و شهرداری حل و فصل شوند.

به گزارش ایسنا در ادامه، محمدعلی قنوات عضو شورای شهر اهواز در خصوص عملکرد شورا در دوره پنجم اظهار کرد: در طول دو سال فعالیت دوره پنجم شورای شهر اهواز ۸۷ جلسه برگزار شد که مجموع این جلسات ۶۲۰ مصوبه در پی داشت. همچنین در این مدت ۴۶۵ مصوبه به فرمانداری اهواز ارسال شده است.

وی با اشاره به فعالیت ۱۰ کمیسیون در شورای شهر اهواز، افزود: کمیسیون برنامه و بودجه با برگزاری ۹۲ جلسه پرتلاش‌ترین کمیسیون بوده است. همچنین در این مدت کمیسیون حقوقی و املاک ۶۴ جلسه، کمیسیون عمران، شهرسازی و معماری ۵۸ جلسه، کمیسیون خدمات شهری و سلامت ۶۷ جلسه، کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، ورزش و امور جوانان ۶۹ جلسه، کمیسیون حمل و نقل و ترافیک ۶۱ جلسه، کمیسیون محیط زیست سه جلسه، کمیسیون اقتصادی، سرمایه‌گذاری، گردشگری و توسعه شهری ۱۴ جلسه، کمیسیون تحقیق، نظارت و بازرسی ۲۳ جلسه و کمیسیون تلفیق ۱۵ جلسه برگزار کرده‌اند.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200528-WA0035

حضور مسوولین استانی در بخش غیزانیه و بررسی روند اجرای پروژه انتقال آب به این بخش

حضور مسوولین استانی در بخش غیزانیه و بررسی روند اجرای پروژه انتقال آب به این ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*