پنج شنبه , ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / درگیری تند لفظی آملی لاریجانی و احمد توکلی

درگیری تند لفظی آملی لاریجانی و احمد توکلی

درگیری تند لفظی آملی لاریجانی و احمد توکلی

درگیری تند لفظی «احمد توکلی» و «صادق لاری‌جانی» در جلسه مجمع تشخیص مصلحت؛ «توکلی قهر کرد و از حضور در جلسات مجمع انصراف داد»

در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام که روز چهارشنبه ۹۸/۵/۱۵ برگزارشد، قرار بود «محمدباقر نوبخت»، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، گزارشی از بودجه سال ۹۸ ارائه دهد.

پیش از شروع سخنان نوبخت، «احمد توکلی»، پنج صفحه گزارش آماری از وضعیت کشور را آماده کرده و برای تکثیر و توزیع میان اعضاء، به کارپرداز مجمع ارائه کرده بود.

پس از آن‌که کارپردازی مجمع از تکثیر و توزیع گزارش «احمد توکلی» میان اعضا سر باز زد، احمد توکلی در صحن جلسه به «آملی لاریجانی» اعتراض کرد که «چرا کارپردازی مجمع در خصوص توزیع گزارش آماری همکاری نکرده است؟»

«آملی لاریجانی» در پاسخ به توکلی گفت: «این‌ها که کارپرداز جنابعالی نیستند و نمی‌شود که هرکی چهار تا برگه بیاورد و بگوید در جلسه مجمع تکثیر و پخش کنید!»

احمد توکلی وقتی با صحبت تحقیر آمیز «صادق لاریجانی» روبرو شد، گفت: «اولا من هرکی نیستم، عضو مجمع تشخیص مصلحتم با حکم رهبری، ثانیا شما اگر جای دیگری مشکل دارید و آقای طبری را گرفته‌اند، چرا عصبانیت و حساب‌تان را با اعضای مجمع که منصوب رهبری هستند، تصفیه می‌کنید؟ این غیر از دیکتاتوری چیست؟ بنده تا زمانی که شخص جنابعالی رییس مجمع هستید، پایم را در این ساختمان و این سالن نمی‌گذارم.»

احمد توکلی پس از این اظهارات، صحن جلسه مجمع تشخیص را ترک کرد. او حتی به وساطت «محمدباقر قالیباف» که به دنبالش رفته بود هم توجه نکرد و به قالیباف گفت: «مجمعی که با این روحیه دیکتاتوری بخواهد اداره شود نمی‌تواند مصلحت نظام را تشخیص دهد و حضور در آن مشروعیت ندارد.»

گفته می‌شود علت عصبانیت آملی لاریجانی از احمد توکلی، مصاحبه یک ماه قبل او علیه «اکبر طبری‌پور» بوده است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

کسب و کارهای روستایی جان گرفت

کسب و کارهای روستایی جان گرفت در سال‌های گذشته بسیاری از جوانان روستایی به امید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*