جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / سیاسی / عرب‌سرخی: انسجام اصلاح‌طلبان با محوریت خاتمی انجام می‌شود

عرب‌سرخی: انسجام اصلاح‌طلبان با محوریت خاتمی انجام می‌شود

download (7)فیض‌الله عرب‌سرخی در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب ایلنا‏، با اشاره به نقش سیدمحمد خاتمی در انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه گفت: آقای خاتمی نیز تمامی تلاش خود را در ایجاد انسجام، وحدت، همدلی و هماهنگ کردن اصلاح‌طلبان انجام خواهند داد و این مسئله با محوریت ایشان انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه سیدمحمد خاتمی هیچگاه در پی موقعیت و منفعت شخصی خود نبوده است تا نگران برخوردهایی باشد که موقعیت و منفعت شخصی‌اش را به خطر اندازد‏، اظهار داشت: ایشان در پی منافع ملی است و معتقد هستند چراکه برای کسب حداکثری منافع ملی باید انسجام، وحدت و همدلی میان جامعه ایجاد شود.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب در پاسخ به این سوال که آیا احتمال دارد در لیست اصلاح‌طلبان چند اصولگرا نیز حضور داشته باشد؟ تصریح کرد: حضور اصلاح‌طلبان در لیست اصولگرایان مثبت است و نه حضور اصولگرایان در لیست اصلاح‌طلبان.

عرب‌سرخی با تاکید بر اینکه اصلاح‌طلبان کاندیدهای خودشان را دارند، ابراز داشت: ترجیح اصلاح‌طلبان این است که رقیب مقابلشان افرادی عاقل و منطقی باشند. اصلاح‌طلبان علاقمند هستند اصولگرایان با عقلانیت مانع از نقش‌آفرینی تندروها شوند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: وقتی اصلاح‌طلبان در لیست اصولگرایان معتدل حاضر شوند‏، لیست آنها برجسته می‌شود و به لیست آنها وزانت می‌بخشند و به فضای اعتدالی آن می‌افزایند

درباره ی admin

همچنین ببینید

photo_2018-02-25_06-13-43

وزیرورزش وجوانان درحضوراستاندارومدیرکل ورزش وجوانان خوزستان قدرمردان زحمتکشی مثل مدیرعامل باشگاه جنوب رابدانید

مسعودسلطانی فروزیرورزش وجوانان درحاشیه سفرخودبه خوزستان پس ازخارج شدن ازمحل برگزاری جلسه ابتداباسرپرست روزنامه اعتماددرخوزستان ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*