جمعه , ۹ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است
عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان معتقد است: تقویت بنیه مالی جوانان مانند تهیه جهیزیه, اشتغال و اقداماتی که موانع اقتصادی جوانان در راه ازدواج را از میان بردارد, کار اصلی خیرین در حوزه تسهیل ازدواج جوانان است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نشست صمیمانه با خیرین حوزه ازدواج گفت: حضور خیرین در همه حوزه ها مغتنم و مهم است.

وی ادامه داد: یکی از سیاستهای وزارت ورزش و جوانان پیگیری تشکیل مجمع خیرین در حوزه های ورزش و جوانان است که در حوزه ورزش با یاری خدا توانستیم مجمع خیرین ورزش یار را تشکیل دهیم که آثار و دستاوردهای ارزشمندی در توسعه زیر ساختهای ورزشی به همراه داشته است.

احمدی تاکید کرد: خیرین ورزش یار مشارکت بسیار خوبی در تکمیل پروژه های ورزشی کشور داشتند و با ایجاد امکانات ورزشی به پر کردن اوقات فراغت سالم نوجوانان و جوانان با ورزش کمک کردند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در موضوعات جوانان و به ویژه حوزه ازدواج نیاز بود این مجمع تشکیل شود و امروز خوشحالم که می توانیم از ظرفیت خیرین استفاده کنیم و با کمک هم از مسائل متعدد حوزه ازدواج گره گشایی کنیم.

احمدی تاکید کرد: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین در حوزه تسهیل ازدواج جوانان است. مسائلی مانند جهیزیه, اشتغال و اقداماتی که موانع اقتصادی جوانان در راه ازدواج را از میان بردارد.

وی در پایان گفت: امیدوارم با رسمیت مجمع خیرین ازدواج بتوانیم قدم های بلندتر و موثر تری در حوزه ازدواج برداریم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200528-WA0035

حضور مسوولین استانی در بخش غیزانیه و بررسی روند اجرای پروژه انتقال آب به این بخش

حضور مسوولین استانی در بخش غیزانیه و بررسی روند اجرای پروژه انتقال آب به این ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*