چهارشنبه , ۲۲ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است
عبدالحمید احمدی: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین ازدواج است

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان معتقد است: تقویت بنیه مالی جوانان مانند تهیه جهیزیه, اشتغال و اقداماتی که موانع اقتصادی جوانان در راه ازدواج را از میان بردارد, کار اصلی خیرین در حوزه تسهیل ازدواج جوانان است.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان, عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی در نشست صمیمانه با خیرین حوزه ازدواج گفت: حضور خیرین در همه حوزه ها مغتنم و مهم است.

وی ادامه داد: یکی از سیاستهای وزارت ورزش و جوانان پیگیری تشکیل مجمع خیرین در حوزه های ورزش و جوانان است که در حوزه ورزش با یاری خدا توانستیم مجمع خیرین ورزش یار را تشکیل دهیم که آثار و دستاوردهای ارزشمندی در توسعه زیر ساختهای ورزشی به همراه داشته است.

احمدی تاکید کرد: خیرین ورزش یار مشارکت بسیار خوبی در تکمیل پروژه های ورزشی کشور داشتند و با ایجاد امکانات ورزشی به پر کردن اوقات فراغت سالم نوجوانان و جوانان با ورزش کمک کردند.

معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: در موضوعات جوانان و به ویژه حوزه ازدواج نیاز بود این مجمع تشکیل شود و امروز خوشحالم که می توانیم از ظرفیت خیرین استفاده کنیم و با کمک هم از مسائل متعدد حوزه ازدواج گره گشایی کنیم.

احمدی تاکید کرد: تقویت بنیه مالی جوانان کار اصلی خیرین در حوزه تسهیل ازدواج جوانان است. مسائلی مانند جهیزیه, اشتغال و اقداماتی که موانع اقتصادی جوانان در راه ازدواج را از میان بردارد.

وی در پایان گفت: امیدوارم با رسمیت مجمع خیرین ازدواج بتوانیم قدم های بلندتر و موثر تری در حوزه ازدواج برداریم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

هشدار آنی مدیریت بحران خوزستان در خصوص ورود سامانه بارشی به خوزستان

هشدار آنی مدیریت بحران خوزستان در خصوص ورود سامانه بارشی به خوزستان اداره کل مدیریت ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*