شنبه , ۱۴ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / توسعه منطقه ای باید همه جانبه باشد/ کم کاری شهردار ملاشیه

توسعه منطقه ای باید همه جانبه باشد/ کم کاری شهردار ملاشیه

توسعه منطقه ای باید همه جانبه باشد/ کم کاری شهردار ملاشیه

توسعه منطقه ای باید همه جانبه باشد/ کم کاری شهردار ملاشیه

استاندار در آیین افتتاح کتابخانه عمومی ابن سکیت منطقه ملاشیه گفت: لازم بود شهرداری پیش از این پای کار افتتاح کتابخانه ها باشد و هم اکنون نیز سوله ای که بنیاد برکت به عنوان فرهنگسرا به شهرداری سپرده باید تکمیل شود در مسیر تردد نیز مشکلی نباشد تااستفاده مردم از کتابخانه تسهیل شود.

در آیین افتتاح کتابخانه عمومی ابن سکیت منطقه ملاشیه اهواز که امروز ۳۱ تیر برگزار شد، غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، با بیان اینکه حدود ۵۰ هزار جمعیت در ملاشیه زندگی می‌کنند و ما وظیفه داریم به عدالت برای آنها خدمات ایجاد کنیم، یادآورشد: توسعه منطقه ای باید پایدار و همه جانبه باشد و پیشرفت در یک قسمت راه به جایی نمی برد.

شریعتی با تاکید بر اینکه افتتاح پروژه های فرهنگی در کشور و استان رو به فزونی است گفت: منطقه ملاشیه در طرح جدید جامعه شهری به اهواز ملحق شده است، مناطق عین دو، ملاشیه، علی آباد و. ..به حدوده شهر اضافه شد تا خدمات لازم را قانون‌مند به آنها ارائه دهیم.

وی افزود: فاضلاب قسمتی از انجام این توسعه است و باید در کنار آن مدرسه، کتابخوانی و حوزه فرهنگ نیز گسترش یابد؛ در حوزه توسعه ورزشی ایجاد استخر و دو سالن ورزشی را در دستور کار قرار دادیم تا کار همه جانبه و جامع باشد.

استاندار تاکید کرد: دفاتر تسهیل دیگری نیز برای رشد منطقه زده ایم که به دست خود مردم منطقه است و ملاشیه تنها منطقه در کشور است که دارای دو دفتر تسهیلگری است ضمن اینکه فنی حرفه ای و کانون پرورش فکری را نیز داریم.

وی گفت: با مطالعات انجام شده کار جامع و همه جانبه برای رشد متوازن ملاشیه انجام می‌شود تا توسعه پایدار در این شهر را شاهد باشیم، حتی در حوزه معیشت، تکمیل بازارچه که نیمه کاره مانده بود نیز انجام شده است.

استاندار انجام این خدمات را در حوزه شهرداری دانست و تصریح کرد: لازم بود شهرداری پیش از این پای کار باشد و هم اکنون نیز سوله ای که به عنوان فرهنگسرا پشت همین کتابخانه، بنیاد برکت به شهرداری سپرده باید تکمیل شود تا از لحاظ زیرساخت ها و رفت و آمد نیز مشکلی ایجاد نشود و استفاده مردم از کتابخانه تسهیل شود.

وی با این عنوان که کار اجتماعی با مردم منطقه و دانش آموزان مطالبه محور منطقه ملاشیه را به رشد و بالندگی می رساند، اظهار کرد: توسعه فرهنگی شرط اصلی توسعه است که در این منطقه در حال انجام است، این کتابخانه با نام شریف ابن سکیت مزین شده که از بزرگان فرهنگ و ادب و هنر عرب و مایه فخر تشیع بوده است و این تعهد و الگو گیری ما از اهل بیت را نشان می دهد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

IMG-20200702-WA0165

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان ، فرماندار از پروژه های ورزشی شهرستان اندیمشک

بازدید نماینده مردم شریف اندیمشک در مجلس شورای اسلامی ، افشین حیدری مدیر کل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*