دوشنبه , ۱۸ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / نجار: مشکلی در پرداخت تسهیلات به مناطق سیل‌زده نیست

نجار: مشکلی در پرداخت تسهیلات به مناطق سیل‌زده نیست

نجار: مشکلی در پرداخت تسهیلات به مناطق سیل‌زده نیست

نجار: مشکلی در پرداخت تسهیلات به مناطق سیل‌زده نیست

معاون وزیر و جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور گفت: با وجود اولویت ارائه تسهیلات در مناطق سیل‌زده به حوزه‌های مسکن و کشاورزی به طور کلی اکنون هیچ مشکلی در زمینه پرداخت تسهیلات وجود ندارد.

اسماعیل نجار روز سه شنبه در هفتمین نشست قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده خوزستان در اهواز اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز بر این موضوع تاکید داشتند بنابراین به منظور تسهیل در روند کارها، تسهیلات مشارکتی به قرض‌الحسنه تبدیل شد تا بانک‌ها هماهنگی‌های لازم را ایجاد کنند.

وی ادامه داد: در بخش خسارت‌های کشاورزی برای اینکه به کسی اجحاف نشود از پژوهشگاه هوا فضا درخواست همکاری شده تا با نقشه‌های دقیق میزان خسارت‌ها و مناطق درگیر سیل را بررسی کنند.

نجار با بیان اینکه در تأمین تسهیلات و منابع بلاعوض با مشکل رو به رو نیستیم توضیح داد: کشاورزان با ملک کم و اراضی یک تا ۲ هکتاری باید مورد توجه خاص قرار گیرند.

وی همچنین با اشاره به خسارت‌های وارده به بخش صنعت گفت: به بخش صنعت نیز در سیل اخیر خسارت‌هایی وارد شده اما این خسارت‌ها کمتر از اندازه‌ای است که اعلام شده برای همین بررسی‌های بیشتر در این زمینه در حال انجام است.

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده کشور با تاکید بر استفاده از تمامی ظرفیت‌های دولت برای حل خسارت وارده به زیرساخت‌ها بیان کرد: جاده خرم آباد به پلدختر کاملاً از بین رفته است که مقرر شد اعتباری که برای چهار بانده کردن این مسیر در نظر گرفته شده بود، صرف بازسازی دو باند تخریب شده شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

۱۰ هزار واحد ساختمانی مسجدسلیمان، در معرض خطر جدی

هزار واحد ساختمانی مسجدسلیمان، در معرض خطر جدی استاندار خوزستان با بیان اینکه ۱۰ هزار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*