دوشنبه , ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / واکنش قاطع علی عسگر ظاهری‌ نسبت به اهانت یک موسسه کاریابی به قوم بزرگ لر

واکنش قاطع علی عسگر ظاهری‌ نسبت به اهانت یک موسسه کاریابی به قوم بزرگ لر

واکنش قاطع علی عسگر ظاهری‌ نسبت به اهانت یک موسسه کاریابی به قوم بزرگ لر

علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتگل نسبت به اهانت یک موسسه کاریابی به قوم لر واکنش نشان داد

بسم الله الرحمن الرحیم

درحالی که امروزه ایران عزیزمان بیش ازهرزمان دیگری نیاز به آرامش،همدلی وهمراهی تمامی اقوام ساکن درجغرافیای ایران بزرگ اسلامی دارد، رویکردتبعیض آمیزبه قومیتها درامرجذب واستخدام واشتغال درکلیه صنایع به طوراعم و درشرکت فولادیزد به شکل اخص امری است برخواسته از انگاره های تبعیض وتحقیردر راستای تحمیق اقوام کهن ایران عزیزمان،اقوامی چون قوم لر که وجودشان همواره حافظ تمامیت ارضی این مرزبوم بوده و در همه بزنگاه های حساس این جغرافیا در صف مقدم دفاع از کیان کشور بودند و هستند.

اعلام معیار لرنبودن برای جذب درشرکت فولادیزد نشان ازتفکرات عقیم تجزیه طلبی در فرایند تحقیروتحمیق اقوام ریشه دارواصیل ایرانی است .

همگان به نیکی آگاهند جغرافیای بزرگ لر واجد سرمایه هایی است که بودن هرکدامشان یعنی تداوم عزت وسربلندی ایران عزیزمان. اشتغال نیروی کار از اقوام مختلف در صنایع عظیم نفت ،گاز،برق،فولاد و… در مناطق لرنشین به خوبی بیانگر آن بوده که لرها هرگز نگاهی انحصارطلبانه نداشته ونخواهند داشت و به شعار “ایران برای همه ایرانیان” اعتقاد قلبی دارند.

نگاه مشمئز انگیز قومی در استخدام نیروی کار درشرکت فولاد یزد در شرایط حساس کنونی یعنی عاملیت در راستای ایجاد گرایشهای تفرقه افکنانه وتجزیه طلب.

اینجانب بعنوان خادم و نماینده بخشی از مردم قهرمان لر در مجلس شورای اسلامی، هرنوع نگاه و رفتار تبعیض گرایانه وتوهین آمیزبه اقوام اصیل ایرانی به ویژه قوم بزرگ وغیور لر رامحکوم نموده وخواستار برخوردقاطع ازسوی نهادهای ذیربط باچنین اندیشه های بیمار و تفرقه افکنانه می باشم.

از وزیر کار تقاضا دارم ضمن ملزم کردن همه افراد و سازمان های مقصر در این حادثه به عذرخوا‌هی رسمی از قوم لر،با ابطال مجوز این موسسه کاریابی از ترویج چنین اندیشه هایی جلوگیری کند و اجازه تکرار این خطای نابخشودنی را در هیچ سطحی ندهد.

علی عسگرظاهری نماینده مردم شریف مسجدسلیمان،لالی،اندیکا وهفتکل درمجلس شورای اسلامی

درباره ی admin

همچنین ببینید

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار

۲۵۱۶ ابتلا و ۶۳ فوتی جدید کرونا در کشور / ۷ استان در وضعیت هشدار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*