پنج شنبه , ۱۲ تیر ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / ورزش / توضیح کیانی‎زاده درباره خبر استعفای رییس هیات کبدی استان

توضیح کیانی‎زاده درباره خبر استعفای رییس هیات کبدی استان

121990مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این‎که بحث استعفای رییس جدید هیات کبدی استان را از رسانه‎ها شنیده است، گفت: قطعا این موضوع اوایل هفته آینده بررسی می‎شود.

فرامرز کیانی‎زاده در این خصوص، اظهار کرد: پس از برگزاری مجمع انتخاب رییس هیات کبدی، آقای شفیعی(رییس حدید هیات) شخصا در دفتر من حضور پیدا کرد و به دلیل این که عجله داشت، اعلام کرد قصد دارد برنامه‎ریزی مدونی برای هیات انجام دهد و از چند روز آینده نیز سرکشی خود به شهرستان‎ها را شروع و کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

وی با بیان این‎که موضوع استعفای عباسعلی شفیعی را از رسانه‎ها شنیده‎ است، ادامه داد: چنان چه این مساله واقعیت داشته باشد، قععا باید جلسه‎ای را با او داشته باشم و قضیه را بررسی کنیم. این مساله طبیعی نیست که فردی انتخاب شود و ظرف دو سه روز و پیش از آن‎که حکمی برای او صادر شود، استعفا دهد و همان‎گونه که گفتم باید موضوع بررسی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی ممکن است رخ داده باشد که شفیعی که برنامه‎های جامعی را برای هیات ارائه داده بود، ظرف دو سه روز پس از انتخاب به عنوان رییس هیات از ادامه کار انصراف و استعفا دهد؟ گفت: باید بررسی کنیم و صحبت‎های شفیعی را در جلسه بشنوم تا به نتیجه برسیم و بتوانم اظهارنظر کنم.

وی در مورد این‎که نتیجه این موضوع چه موقع مشخص می‌شود؟ عنوان کرد: قطعا اوایل هفته آینده نتیجه موضوع را مشخص می‎کنیم. در ابتدای هفته نیز تلفنی با شفیعی صحبت خواهم کرد و اگر این مساله حقیقت داشت و واقعا چنین میل و تمایلی مبنی بر استعفا و ادامه ندادن در او بود، حتما حضوری نیز با او صحبت خواهم کرد و اگر دلایلش قانع‎کننده بود، آن موقع همه چیز تمام است و مجمع دوباره‎ای برگزار خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، مجمع انتخاب رییس هیات کبدی استان ۱۷ آبان ماه با حضور رییس فدراسیون برگزار شد و عباسعلی شفیعی با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

رزمی

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میرود/دکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش وجوانان میشود

چرامدیرکل ورزش اجازه حضورخبرنگاران رانداد حیدری به اداره کل ورزش تهران میروددکترشهاب رزمی مدیرکل ورزش ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*