جمعه , ۱ آذر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / سرلشکر صفوی: ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است

سرلشکر صفوی: ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است

سرلشکر صفوی: ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است
دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا با بیان اینکه ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است، گفت: آمریکا و هم‌پیمانانش هرگز نمی‌توانند از کابوس ناامنی و نابودی این رژیم خود را نجات دهند و رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است.

سردار سرلشکر سیدیحیی رحیم صفوی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه امروز ۱۰ خردادماه اهواز همزمان با روز جهانی قدس، با تقدیر از حضور آگاهانه و هوشمندانه مردم در این راهپیمایی اظهار کرد: به وکالت از مقام معظم رهبری سلام ایشان را به همه مردم خوزستان ابلاغ می‌کنم. هشت سال از روزهای جوانی ام را در کنار شما برای دفاع از کشور گذراندم. قلبهای ملت ایران برای خوزستان می‌تپد.

وی ادامه داد: خوزستان بعد از تهران دومین منطقه حیاتی ایران است. در سیل اخیر علاوه بر حماسه مردم در جنگ با سیلاب، از استان‌های دیگر هم به کمک آمدند چون قلب مردم کشور با این استان است.

سردار صفوی گفت: این راهپیمایی در استان و سراسر ایران که توسط خبرنگاران به دنیا مخابره می‌شود، در شکستن توطئه ننگین معامله قرن، تاثیر اساسی خواهد گذاشت.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا بیان کرد: حمایت مقام معظم رهبری و امام راحل از مسئله فلسطین حمایت تاکتیکی برای به چالش کشیدن آمریکا نیست، بلکه برای تداوم آرمان های قرآن و انقلاب اسلامی است. طرفداران انقلاب، حمایت از آرمان فلسطین را به عنوان یک راهبرد اساسی می‌شناسند و تا نابودی رژیم کودک کش صهیونیستی آن را ادامه می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه معامله قرن جنین مرده ای است که به دنیا نخواهد آمد، بیان کرد: معامله قرن یعنی حذف ملت فلسطین و سرزمین آن و تشکیل دولت صهیونیستی در فلسطین و تجزیه کشورهای پیرامونی آن و کرانه باختری نوار غزه. با حمایت ملت‌های اسلامی و همت مجاهدین، رژیم صهیونیستی در سرکوب مبارزان فلسطینی با شکست مواجه شده است. امروز مجاهدین فلسطینی مبارزه‌ای را که با سنگ و چوب شروع کردند، با موشک ادامه می‌دهند.

سردار رحیم صفوی افزود: روز قدس به لحاظ رویکردهای ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به قدس و شناسایی آن به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و شناساندن سرزمین‌های اشغالی به عنوان سرزمین‌های رژیم صهیونیستی مهم است و وضعیت خاصی را شاهد هستیم. تلاش‌های برخی کشورهای حاشیه خلیج فارس و عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، تغییراتی است که شاهد آن هستیم.

مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا گفت: خطاب به همه جوانان می‌گویم که تاریخ منطقه غرب آسیا، تاریخ اشغال فلسطین و تاریخ ملت را بخوانید. کسانی که تاریخ را نخوانده باشند مجبور به تکرار آن می‌شوند. فلسفه به وجود آمدن این غده سرطانی برای ایجاد بحران در خاورمیانه و شمال آفریقا و تسلط بر منابع نفتی کشورهای منطقه است. تمامی بحران‌ها و اختلاف میان کشورهای عربی و دولت‌های منطقه برای تضمین بقای رژیم صهیونیستی بوده است. به همین دلیل از همان ابتدا که این غده سرطانی ایجاد شد، امام راحل مبارزه با آن و آزادی قدس شریف را به عنوان یک حکم شرعی اعلام کردند.

وی عنوان کرد: طی سال های گذشته رشد توانمندی‌های سیاسی و مبارزاتی مردم فلسطین در منطقه رو به صعود بوده و قدرت رژیم صهیونیستی این خانه عنکبوتی رو به افول می‌رود. در تعداد جمعیت هم فلسطینی‌ها از یهودی‌ها بیشتر هستند. هم اکنون شاهد نگرانی آمریکایی‌ها در شمارش معکوس پایان عمر این رژیم هستیم و حتی برخی نظریه پردازان در پی جایگزینی سرزمینی در آمریکای جنوبی برای آن هستند.

سردار رحیم صفوی با اشاره به اینکه معامله قرن ترامپ برای نجات صهیونیست‌ها است، گفت: ارزیابی‌ها آشکارا نشان دهنده از بین رفتن این رژیم تا ۲۵ سال آینده است. اگرچه لابی صهیونیست‌ها بزرگترین عامل تاثیرگذار بر دولت‌های آمریکا است و توطئه راه‌اندازی داعش را برای عقب انداختن این نابودی ایجاد کردند اما این توطئه با حمایت مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی و تشکیل ده ها هزار نیروی مردمی در سوریه و حشدالشعبی در عراق با شکست مواجه شد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا تاکید کرد: همانطور که شهدای دفاع مقدس راه کربلا را باز کردند، شهدای مدافع حرم راه قدس را باز خواهند کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر دو وضعیت داریم؛ یکی وضعیت بحرانی در داخل دولت رژیم صهیونیستی و یک وضعیت دولت فلسطین. بحران صهیونیست‌ها بحران دولت – ملت سازی است. آمار مهاجرت و خروج از اسراییل بیش از آمار جمعیت ورودی به آن است که به دلیل، بحران هویتی و شکاف دینی و اقتصادی است. نرخ رشد فلسطین سه و یک دهم درصد و رشد جمعیت اسراییل یک و سه دهم است و تا ۲۰۲۵ جمعیت فلسطینی‌ها بر جمعیت اسراییلی‌ها غلبه پیدا می‌کند.

سردار صفوی ادامه داد: هم اکنون در تصویر کلی از حاکمان رژیم صهیونیستی، چهره‌های باورپذیر کمتر وجود دارد و ترکیب دولت‌ها یک دست نیست، حتی خاخام ها با هم اختلاف دارند. پس از اینکه نتانیاهو با حمایت ترامپ توانست با اختلافی اندک پیروز شود، نتوانست تشکیل کابینه دهد و در تاریخ ننگین رژیم صهیونیستی این اولین بار است که دولت نتوانسته تشکیل کابینه دهد و این دلیلش اختلاف با لیبرمن است که به خالص سازی فلسطین اعتقاد دارد و می‌گوید باید همه مسیحیان و عرب ها از سرزمین اشغالی بیرون روند.

وی گفت: اکنون تحت تاثیر امواج مکتب مقاومت و جهاد مسلحانه، مسلح کردن کرانه باختری در جریان است و این جریان مقاومت بر فلسطین تاثیر گذاشته است و آن را راهبرد خود قرار داده اند. ادامه رژیم صهیونیستی از نظر عقلانی و وعده‌های الهی ناممکن است. آمریکا و هم پیمانانش هرگز نمی‌توانند از کابوس ناامنی و نابودی این رژیم را نجات دهند و رژیم صهیونیستی محکوم به شکست است.

سردار صفوی با بیان اینکه رمز و راز پیروزی ملت فلسطین با راهبرد مقاومت و جهاد مسلحانه است، با اشاره به آیه «وَأُخْرَى تُحِبُّونَهَا نَصْرٌ مِنَ اللَّهِ وَفَتْحٌ قَرِيبٌ وَبَشِّرِ الْمُؤْمِنِينَ»(صف، ۱۳) اظهار کرد: این وعده تخلف ناپذیر الهی است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

پیکر شهید امنیت «سروان رضا صیادی» فردا در شوش دانیال تشییع می‌شود

پیکر شهید امنیت «سروان رضا صیادی» فردا در شوش دانیال تشییع می‌شود مراسم تشییع پیکر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*