شنبه , ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / فتحی: هزینه قطع همکاری با شفر نزدیک ۰ خواهد بود!

فتحی: هزینه قطع همکاری با شفر نزدیک ۰ خواهد بود!

فتحی: هزینه قطع همکاری با شفر نزدیک ۰ خواهد بود!

مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید که شاید قبل از پایان فصل جانشین شفر مشخص شود.

به گزارش “ورزش سه”، امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال در گفت و گوی تلویزیونی درباره شرایط این باشگاه گفت: من امین هواداران و صاحبان باشگاه هستم و باشگاه شخصی نیست. هر تصمیمی گرفته شود، برای هواداران تاثیر گذار است. هواداران با این تیم زندگی می کنند و در اخبار داشتیم که عزیزی با نتایج تیم از دنیا رفته است و باید منطقی تصمیم بگیریم. من و اعضای هیات مدیره با همه توان تلاش کردیم تا مشکلات را برطرف کنیم و قطعا مشکلاتی نیز داشتیم.

وی ادامه داد: همه کارشناسان و هواداران می دانند که نتایج استقلال در خور و شان هواداران نیست و هیچکس از این نتایج راضی نبوده است. این تصمیم احساسی و لحظه ای نبود و برای پیشبرد کار گرفته شده است. آقای شفر تا پایان فصل اجازه حضور در تمرینات را ندارند و قرارداد ایشان غیر فعال شد.

او در ادامه درباره حضور شفر در محل تمرین، اظهار داشت: به آقای شفر نامه دادیم که ایشان به تمرین نیایند اما نامه شاید دیر رسیده و ایشان تصمیم گرفتند به تمرین بیایند و سپس اینجا این موضوع به ایشان ابلاغ شد.

مدیرعامل استقلال ادامه داد: ما آدم های بی تجربه در فوتبال نیستیم و از لحاظ حقوقی همه چیز را بررسی کردیم. با کمترین هزینه و نزدیک به صفر قرارداد ایشان فسخ می شود. ایشان مربی ما نیستند و قطع همکاری کردیم. جوانب کار را بررسی کردیم و از زحمات ایشان تشکر می کنم. او مربی بزرگی بود اما توان ایشان در همین حد بود. گزینه های زیادی را بررسی می کنیم و تلاش می کنیم تا قبل از پایان فصل و در همین هفته ها یک مربی خوب را معرفی کنیم.

فتحی درباره حضور مجیدی اظهار کرد: مجیدی سرمایه گران قیمت باشگاه استقلال است. فرهاد مجیدی می تواند سالیان سال روی نیمکت بنشیند اما ایشان به من گفتند که نمی خواهند سرمربی دائم باشند. ما قصد سوزاندن کسی را نداریم.

مدیرعامل استقلال در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد: ما در اطلاعیه باشگاه اعلام کردیم بعد از پایان فصل درباره قطع همکاری با شفر مذاکره می کنیم. هواداران به من اطمینان داشته باشند که یک گزینه خوب در حد نام استقلال استخدام خواهیم کرد. گزینه های متعددی را پیش رو داریم که بعد از قطعی شدن، به عاشقان استقلال معرفی می کنیم.

درباره ی admin

همچنین ببینید

توزیع بیش از ۳ هزار تن میوه نوروزی در خوزستان

توزیع بیش از ۳ هزار تن میوه نوروزی در خوزستان توزیع بیش از ۳ هزار ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*