پنج شنبه , ۱ اسفند ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / اجتماعی / شهردار اهواز: ۳۰۰ اتوبوس پس از بازسازی به ناوگان شهری می پیوندند

شهردار اهواز: ۳۰۰ اتوبوس پس از بازسازی به ناوگان شهری می پیوندند

_T6A6298شهردار اهواز امروز در بازدید از کارگاه بازسازی اتوبوس های سازمان اتوبوس رانی اهواز بر ضرورت ورود شهرداری به فرآیند بازسازی اتوبوس ها تاکید کرد و گفت: شهرداری اهواز کارگاهی مجهز را برای امر بازسازی اتوبوس تاسیس کرده است.

سید خلف موسوی در این بازدید که با همراهی علاسوند رئیس شورای شهر اهواز و حیدری دیگر عضو شورا انجام گرفت افزود: با توجه به نبود تولید داخلی اتوبوس، اکثر سازمان های اتوبوس رانی کشور به بازسازی اتوبوس های خود برای افزایش عمر آن ها پرداخته اند. شهرداری اهواز نیز در همین راستا و با هدف خدمت به شهروندان کارگاهی مجهز را در این راستا تاسیس نموده است.

موسوی اشاره به این که در این کارگاه بازسازی، همه فرایندهای لازم برای اصلاح و بازسازی اتوبوس های شهری انجام خواهد گرفت گفت: شهرداری برنامه دارد در چند دوره کوتاه مدت و در هر نوبت ۱۰ اتوبوس را برای بازسازی روانه این کارگاه کرده و پس از بازسازی به ناوگان اتوبوسرانی اضافه نماید تا زمان انتظار شهروندان در ایستگاه ها به حداقل برسد.

وی در جریان بازدید از این کارگاه به تعداد اتوبوس های نیاز به بازسازی در سازمان اتوبوسرانی اهواز اشاره کرد و گفت: تعداد این اتوبوس ها ۳۰۰ دستگاه است و بازسازی آن ها به ۴۰ میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

5_image (9)

انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری

انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری انتصاب معاون دفتر برنامه ریزی، ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*