سه شنبه , ۱۳ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / محدث: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بوده است.

محدث: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بوده است.

محدث: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بوده است.
محدث: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بوده است.

مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان با اشاره به سفرش به استان سیل زده خوزستان گفت: نقش سمن های استان خوزستان در اسکان موقت و اضطراری مردم سیل زده چشمگیر بود و همچنین ۱۲۰ مرکز ورزشی استان خوزستان به ستاد مدیریت بحران برای کمک به سیل زدگان اختصاص داده شد.
به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، امید محدث -مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان- با اشاره به کمک های سازمان های وزارت ورزش و جوانان به مناطق سیل زده گفت: استان خوزستان تفاوت جدی با سایر استان ها دارد چرا که سایر استان ها در مرحله بازسازی هستند اما در استان خوزستان فرآیند بازسازی و برگشت به زندگی عادی شروع نشده است.
محدث افزود: نقش سمن های استان خوزستان در موقعیت اسکان موقت و اضطراری چشمگیر بوده است.
وی ادامه داد: در استان خوزستان حدود ۱۲۰ مرکز ورزشی در اختیار ستاد مدیریت بحران قرار گرفته است.
محدث در تشریح فعالیت سمن ها در مناطق سیل زده گفت: هر یک از سمن ها ما در حوزه مسایل روانی در اسکان های موقت حضور پیدا کرده و به قشرهای آسیب پذیر که اکثرا بانوان و کودکان هستند خدمات ارایه می دهند.
مدیرکل دفتر هماهنگی و نظارت بر امور جوانان خاطرنشان کرد: برخی سمن ها در فرآیند اوقات فراغت سیل زدگان فعالیت می کنند، همچنین مشاوره های تحصیلی با توجه به اینکه مدارس استان خوزستان تعطیل هستند صورت می گیرد. علاوه بر این زیرساخت های ورزشی مانند استخر و زمین چمن در اختیار سیل زدگان قرار گرفته است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

با ابلاغ سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان صورت گرفت / کارکنان آسیب پذیرتر در برابر بیماری کرونا از مرخصی بدون احتساب برخوردار میشوند

با ابلاغ سخنگوی ستاد مدیریت بیماری کرونا در استان صورت گرفت / کارکنان آسیب پذیرتر ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*