پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / ششمین جلسه دادگاه «حسین هدایتی» آغاز شد

ششمین جلسه دادگاه «حسین هدایتی» آغاز شد

ششمین جلسه دادگاه «حسین هدایتی» آغاز شد
دومین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی

ششمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی و ۱۰ متهم دیگر این پرونده به اتهام اخلال در نظام اقتصادی دقایقی پیش در شعبه سوم رسیدگی به جرایم اقتصادی و به ریاست قاضی مسعودی‌مقام در دادگاه انقلاب آغاز شد.

به گزارش ایسنا، در پنجمین جلسه رسیدگی به این پرونده در تاریخ ۲۷ اسفند ماه ۱۳۹۷ حسین هدایتی و وکیل مدافع وی مطالبی را تحت عنوان آخرین دفاع بیان کردند و نماینده دادستان نیز در واکنش به اظهارات مطرح شده به تشریح کیفرخواست پرداخت.

قاضی مسعودی مقام در پایان پنجمین جلسه دادگاه گفت: با توجه به اینکه یک جلسه دیگر برای این دادگاه نیاز است، تاریخ رسیدگی بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، قاضی مسعودی مقام در حاشیه پنجمین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین هدایتی در جمع خبرنگاران در رابطه با صدور حکم مدیران بانک سرمایه، از محکومیت ۳ عضو سابق هیئت مدیره بانک سرمایه یعنی علی بخشایش، محمدرضا توسلی و کاظمی به ۲۰ سال حبس، ۷۴ ضربه شلاق در انظار عمومی و محرومیت دائم از مشاغل دولتی خبر داد.

حسین هدایتی که از دریافت کنندگان تسهیلات کلان از بانک سرمایه است ۲۵ تیرماه سال ۹۷ به این بانک بازداشت شد. اولین جلسه رسیدگی به اتهامات هدایتی و ۱۰ متهم دیگر به اخلال در نظام اقتصادی کشور، ۸ اسفند ۹۷ در شعبه سوم دادگاه ویژه اقتصادی به ریاست قاضی مسعودی‌مقام برگزار شد.

در جلسه سوم رسیدگی به این پرونده در ۱۹ اسفندماه ۹۷، قهرمانی نماینده دادستان گفت که آقای موسوی نژاد یکی از متهمان این پرونده، برای پسر ۸ ساله خود ۲۴۲ حساب در یک روز باز کرده و پول‌ها را در یک روز جابجاکرده که دلیل بر پولشویی است.

در جلسه پنجم دادگاه در ۲۷ اسفندماه ۹۷ نیز حسین هدایتی گفت که آقای تاج از او ۲ میلیون دلار پول گرفته است.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند استاندار خوزستان: کانال های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*