دوشنبه , ۲۰ آبان ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / انتصاب در سازمان شیلات ایران

انتصاب در سازمان شیلات ایران

انتصاب در سازمان شیلات ایران
طی حکمی از سوی نبی الله خون میرزایی رئیس سازمان شیلات ایران، *فرهاد فرهادزاده* به سمت *مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران* منصوب شد. به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان ، فرهاد فرهادزاده سالهای زیادی در عرصه مدیریت روابط عمومی و همچنین به عنوان مشاور و رییس حوزه …

طی حکمی از سوی نبی الله خون میرزایی رئیس سازمان شیلات ایران، *فرهاد فرهادزاده* به سمت *مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران* منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان ، فرهاد فرهادزاده سالهای زیادی در عرصه مدیریت روابط عمومی و همچنین به عنوان مشاور و رییس حوزه مدیرکل شیلات خوزستان فعالیت داشته است.

در این حکم آمده است :

با عنایت به توان اجرایی، تخصص، تجارب ارزشمند و حسن سابقه، جنابعالی را به سمت *مدیر کل دفتر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران* منصوب می نمایم.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و رعایت تقوای الهی در قالب برنامه های مدون و بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و تلاش گر به عنوان سرمایه های سازمان در ستاد و استان ها، در انجام وظایف محوله، در راستای اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.

نبی اله خون میرزایی

معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران

درباره ی admin

همچنین ببینید

پاسخگویی مدیر کل تامین اجتماعی ومدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان به مردم ازطریق شماره ۱۱۱ سامد

پاسخگویی مدیر کل تامین اجتماعی ومدیریت درمان تامین اجتماعی خوزستان به مردم ازطریق شماره ۱۱۱ ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*