سه شنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / انتصاب در سازمان شیلات ایران

انتصاب در سازمان شیلات ایران

انتصاب در سازمان شیلات ایران
طی حکمی از سوی نبی الله خون میرزایی رئیس سازمان شیلات ایران، *فرهاد فرهادزاده* به سمت *مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران* منصوب شد. به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان ، فرهاد فرهادزاده سالهای زیادی در عرصه مدیریت روابط عمومی و همچنین به عنوان مشاور و رییس حوزه …

طی حکمی از سوی نبی الله خون میرزایی رئیس سازمان شیلات ایران، *فرهاد فرهادزاده* به سمت *مدیر کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران* منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شیلات خوزستان ، فرهاد فرهادزاده سالهای زیادی در عرصه مدیریت روابط عمومی و همچنین به عنوان مشاور و رییس حوزه مدیرکل شیلات خوزستان فعالیت داشته است.

در این حکم آمده است :

با عنایت به توان اجرایی، تخصص، تجارب ارزشمند و حسن سابقه، جنابعالی را به سمت *مدیر کل دفتر حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان شیلات ایران* منصوب می نمایم.

امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و رعایت تقوای الهی در قالب برنامه های مدون و بهره گیری از نیروی انسانی متعهد و تلاش گر به عنوان سرمایه های سازمان در ستاد و استان ها، در انجام وظایف محوله، در راستای اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید، موفق و موید باشید.

نبی اله خون میرزایی

معاون وزیر و رییس سازمان شیلات ایران

درباره ی admin

همچنین ببینید

تقدیر و تشکر رئیس شبکه بهداشت و درمان باغملک از خانواده مرحوم باغشیرین بخاطر همراهی و همکاری با جهادگران حوزه سلامت

تقدیر و تشکر رئیس شبکه بهداشت و درمان باغملک از خانواده مرحوم باغشیرین بخاطر همراهی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*