چهارشنبه , ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / استاندار خوزستان:انتصاب مدیران ممکن است مطلوب همه نباشد

استاندار خوزستان:انتصاب مدیران ممکن است مطلوب همه نباشد

استاندار خوزستان:انتصاب مدیران ممکن است مطلوب همه نباشد

استاندار خوزستان:انتصاب مدیران ممکن است مطلوب همه نباشد

استاندار خوزستان با اشاره به انتصابات مدیران استان گفت: بنا نیست همه افرادی که انتصاب می کنیم مطلوب همه باشند هر چند برای یک انتصاب مجموع شرایط محیطی، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و سیاسی بررسی می‌شود.

غلامرضا شریعتی شامگاه سه شنبه در نشست هم اندیشی با خبرنگاران در استانداری خوزستان اظهار داشت: حتی همه انتصاباتی که خودم انجام می‌دهم ممکن است همه اش مطلوب خودم نباشد چرا که مجموعه ای از شرایط منجر به تصمیم می‌شود و اگر همه انتصابات تصمیم من باشد به نوعی خود رایی می‌شود.

وی گفت: برای یک انتصاب با توجه به شرایط، نمره قبولی را در نظر می گیریم و سعی من در همه انتصابات این است که از افراد اصلح مشورت بگیرم.
استاندار خوزستان بیان کرد: وقتی انتصابی صورت گرفت نیز باید آن انتصاب را بر اساس عملکرد، کارکرد، و نگاهش به حوزه تخصصی رصد و پایش کرد.
وی با اشاره به فعالیت خبرنگاران در یکسال گذشته بیان کرد: خبرنگاران در شرایط مختلف چه جلسات و چه در سفرهای مسئولان استانی و کشوری حضور داشتند و مسایل و موضوعات استان را در حوزه های مختلف آسیب شناسی و رصد کردند.
شریعتی با تقدیر از زحمات تمامی فعالان عرصه رسانه توضیح داد: سپاسگزاری از خبرنگاران را وظیفه خود می دانم چراکه آنان عیوب و ضعف‌های هر کاری را گوشزد می کنند و به ما تذکر می‌دهند.
وی بیان کرد: مطبوعات همیشه با نشان دادن قصور و تقویت مواردی ما را حمایت کردند و همیشه همه نقدها برای من ارزنده هستند چراکه از آنها درس می گیرم.
استاندار خوزستان با اشاره به رویدادها و اتفاقات سال ۹۷ بیان کرد: در سال ۹۷ اتفاقات زیادی مانند مشکلات کارگری، بحران خشکسالی، سیل، مشکلات آب آبادان و خرمشهر، حادثه ۳۱ شهریور در اهواز و … رخ داد که در همه این اتفاقات خبرنگاران نیز در کنار ما بودند.
وی افزود: خبرنگاران چه در تلخی ها و خوشی ها و چه در سختی ها و شرایط عادی مکمل و منعکس کننده کارکردهای ما در طول یکسال گذشته بودند و همواره عملکرد ما را مورد نقد قرار می دادند.
شریعتی ادامه داد: حضور و وجود خبرنگاران و اثر گذاری کار آن ها در موفقیت و دستاوردهای ما مشخص است و در نوع نگاه مسئولان ملی، کارکرد خبرنگاران و نحوه سیاست گذاری آن ها اثر بخشی دارد.

درباره ی admin

همچنین ببینید

واگذاری خدمات مربوط به بیمه تکمیلی پرسنل استانداری و فرمانداری های تابعه به شرکت بیمه گذار واجد شرایط

واگذاری خدمات مربوط به بیمه تکمیلی پرسنل استانداری و فرمانداری های تابعه به شرکت بیمه ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*