پنج شنبه , ۲۷ تیر ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / دسته‌بندی نشده / بنی‌تمیم: تلاش می‌کنیم حق کشتی خوزستان داده شود

بنی‌تمیم: تلاش می‌کنیم حق کشتی خوزستان داده شود

بنی‌تمیم: تلاش می‌کنیم حق کشتی خوزستان داده شود
سرپرست فدراسیون کشتی گفت: تلاش می‌کنیم آن‌چه حق هیات کشتی خوزستان است، داده شود.

حمید بنی تمیم در مجمع سالانه هیات کشتی خوزستان که امروز در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: جایگاه کشتی در خوزستان به صورتی است که بیش از ۶۰ درصد از بار کشتی فرنگی کشور روی دوش این استان قرار دارد. بیشتر از اینکه فدراسیون به خوزستان کمک کرده باشد، خوزستان با برگزاری مسابقات به فدراسیون کمک کرده است.

وی بیان کرد: برگزاری رقابت های بین المللی در استان ها باعث ایجاد انگیزه و رقابت بین کشتی‌گیران آن استان و همچنین افزایش سهم ورود کشتی‌گیران آن استان ها در تیم ملی می‌شود.

سرپرست فدراسیون کشتی خاطرنشان کرد: جادارد بابت برگزاری رقابت های بین المللی جام تختی در اندیمشک از استاندار خوزستان، نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی و همچنین مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و دیگر افرادی که به ما کمک داشتند قدردانی کنم. باید بگویم این رقابت‌ها در چند سال اخیر بهترین مسابقه جام تختی بود و از نظر کیفی و کمی در سطح خیلی خوبی برگزار شد.

وی عنوان کرد: اگر در فدراسیون کشتی فرصت خدمتگزاری را داشته باشم تلاش می کنم جوابگوی زحمات جامعه کشتی خوزستان باشم و تعامل بیشتری صورت بگیرد. همچنین تلاش می‌کنیم آن‌چه حق هیات کشتی خوزستان است، داده شود.

درباره ی admin

همچنین ببینید

شریعتی

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند

استاندار خوزستان: کانال های سیلاب‌بر با اهمیت‌تر از سیل بندها هستند استاندار خوزستان: کانال های ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*